Ahmet Nur Çebi: "Transfer KAP'a açıklanınca muhteşem oluyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Transfer KAP'a açıklanınca muhteşem oluyor"

1655717832710.png

Ahmet Nur Çebi: "Yeni seçilen TFF başkanına ve yönetim kuruluna destek olacağız. Kaostan kazanan çıkmıyor. Ben ilk andan beri kurulların hepsinin istifa etmesi gerektiğini söyleyenlerdenim, umuyorum kurullar istifalarını verirler ve yeni kişiler göreve gelirler."

Ahmet Nur Çebi: "Aynı değişim dileklerimi hakemler için de diliyorum. Umuyorum; tecrübeli hakemler genç hakemlerimize yol açarlar."

Ahmet Nur Çebi: "Ekonomik şartlar da uyarsa Atiba ile 1 yıl daha devam edeceğiz."

Ahmet Nur Çebi: "Saiss ve Gedson gibi çok iyi transferlerimiz oldu. Birkaç transfer daha yapacağız. En önemlisi de forvet. Weghorst ile ekonomik olarak el sıkıştık. Ailesiyle ilgili konu kaldı."

Ahmet Nur Çebi: "Muleka ve Muleka gibiler gündemimizde var."

Ahmet Nur Çebi: "Rıdvan Yılmaz için 4 milyon Euro kesin aldık. 2.5 milyon Euro da kontratta var, %90 alacağız. Daha yukarısını da alabiliriz. %20 pay da alacağımız için, elde edeceğimiz gelirin 6-6.5'tan daha fazla olacağını düşünüyorum."

Ahmet Nur Çebi: "Larin'le görüşmüyoruz. Abdülkerim Bardakcı listemizde, Kazımcan Karataş da gündemimizde. Listemizde 25 kişi var isterseniz dağıtayım. Transfer KAP'a açıklanınca muhteşem oluyor. Erken konuşunca menajerlerin deposuna benzin dolduruyoruz."

Ahmet Nur Çebi: "Beşiktaş'ın TMSF'ye gitme şansı 0! Ethem Bey orada başka bir şey demek istedi. Kötü bir şey demek istemedi diye umuyorum. 'Beşiktaş'ı ortada bırakmayız' demek istediğini düşünmek istiyorum."

-1959 öncesi şampiyonluklar? 🏆

Ahmet Nur Çebi: "Adalet ve vicdanın olduğu yerde varız, biz buna olumsuz bakmayız. Hedef üç kuruş daha fazla pay ve başkasından daha fazla yıldızımız olsun düşüncesiyse, sıkıntılı süreçlerde bu konulara gerek yok."

Hedef üç kuruş daha fazla pay ve başkasından daha fazla yıldızımız olsun düşüncesiyse, sıkıntılı süreçlerde bu konulara gerek yok"

Yani? Olumsuz musun?

Rıdvan gibi dümdüz bir oyuncuyu nasıl 6milyona sattı bunlar hadi sikeciler olsa anlarımda şu açlar kadar bile satış yapacak yoneti yokmu

Üst Alt