Ahmet Nur Çebi'den Burak Elmas'a Yanıt: "Biz Ghezzal'ı alırsak Beşiktaş'ı tehlikeye mi sokacağız?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi'den Burak Elmas'a Yanıt: "Biz Ghezzal'ı alırsak Beşiktaş'ı tehlikeye mi sokacağız?"

395

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray başkanı Burak Elmas'a yanıt verdi.

Ahmet Nur Çebi: "Biz şimdi Ghezzal'ı alırsak Beşiktaş'ı tehlikeye mi sokacağız? Kendine göre bir açıklaması olmuş, saygı duyuyorum. Futbolcu zaten Beşiktaş'ın futbolcusuydu."

Ahmet Nur Çebi: "Burak Elmas'ın geçenlerde bir ifadesini okudum, 'Centilmenlik karşılıklı olur' diye. Centilmenlik karşılıklı olmaz, tek taraflı olur."

Ahmet Nur Çebi: "Biz centilmenliğin en kralını yaptık. Biz hiçbir müdahale etmedik ama bir başka takıma ait bir futbolcuyla da görüşmedik."

Nerde sizin futbolcunuzdu Ghezzal , sizin futbolcunuz ise niye almaya calisiyorsunuz halen.
Centilmenlikden bahseder birde , fenerin sampiyon olmasini bunlarin olmasina yeylerim kucucuk kulupsunuz sampiyon olunca nasil davranacigini bile bilmiyorsunuz gecen sezon Fatih Terime tabi alkisliyacak baska napacak dedigin gibi. Siz misiniz centilmen Gedsona kostunuz hemen ilk firsatta.

Klasik Beşiktaşlı açıklaması.Bunlar kadar sereften,duruştan bahseden görmedim.Biri ne eksikse en çok ondan bahsedirmiş.

Klasik tjk. Bi şampiyon olurlar, popoları kalkar. Herkese saldırmaya başlarlar. Ama şanslılar valla. Bizde Elmas ve Terim varken, fb’de bu cenabetlik varken bu sezonda şampiyon olurlar.

Ağlamayana meme yok, adamlar hakemle kazandıkları maç sonuçların da bile salya sümük ağladılar. Şimdiden ağlamaya yangın yapmaya başlamış.

yüksek maaşlı satılamayacak futbolcular yüzünden FPP ye girdik biz. Aynı günleri yaşamamak için akıllı davranmalıyız. Bırakın her koyun kendi bacağından asılır demişler.

Üst Alt