ahmet şimşirgil | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmet şimşirgil

Cli2d6MUgAAtTDW.jpg

Terim önce akepeli burak ve ardayla kapıştı şimdi akp tv ve akepeli hoca şimşirgile posta koydu hocam yuvasına dönüyor akepe çatırdıyorr

Konuşmanın bütünün de Terim'in alınganlik yapacağı yada kusecegi birşey yok. Adam çoğu kişinin dusundugu şeyleri dile getirmiş. Terim de bazılarına kizip saçma sapan şeylere trip atmayı bıraksın artık.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuşmanın bütünün de Terim'in alınganlik yapacağı yada kusecegi birşey yok. Adam çoğu kişinin dusundugu şeyleri dile getirmiş. Terim de bazılarına kizip saçma sapan şeylere trip atmayı bıraksın artık.

Nasıl yok renktaş?

Duracağı yeri bilmiyorlar, koşmakla futbol olmaz akılla olur diyor, sanki teknik direktörmüş gibi taktik vermeye kalkıyor.

Tarihi bilmeyenden futbolcu olmaz diyor, bunlar acemiler mangası gibi diyor, neyin ne olduğunu bilmiyorlar diyor...

O da yetmiyor oruç açıklamasına bile laf ediyor. Yapamıyorlar bıraksınlar bu işleri falan filan demek bunlar normal eleştiri mi yani?

Bir de tarih programı. Bir de TRT...

Fatih hoca sonuna kadar haklı bu konuda.

Terim ve beyzadeler istiyorlar ki kimse bunlara laf etmesin, kimse bunlara söz söylemesin. Üstelik adam 2 dk. görüşünü söylemiş ne var bunda?

Adamın söylediklerinde saçma yerler de var ama adamın fikri. Her sizi eleştireni böyle düşmanlaştırırsanız 2 mağlubiyette ağzınıza ederler afedersin. Dün de yenilse ülkeye zor girerdi haberi yok. Biraz mütevazı olması gerek.

Nasıl yok renktaş?

Duracağı yeri bilmiyorlar, koşmakla futbol olmaz akılla olur diyor, sanki teknik direktörmüş gibi taktik vermeye kalkıyor.

Tarihi bilmeyenden futbolcu olmaz diyor, bunlar acemiler mangası gibi diyor, neyin ne olduğunu bilmiyorlar diyor...

O da yetmiyor oruç açıklamasına bile laf ediyor. Yapamıyorlar bıraksınlar bu işleri falan filan demek bunlar normal eleştiri mi yani?

Bir de tarih programı. Bir de TRT...

Fatih hoca sonuna kadar haklı bu konuda.
Can adamın söyledikleri doğru yada yanlış demiyorum. Orda tarihçi kendi gorusunu uygun bir dille söylüyor. Bu ülkede sporla ilgili herkes yorum yapıyor herkes Terim hakkında yorum yapıyor ama olumlu eleştiri yapınca sorun yok aksi olunca çocuk gibi trt ye kusuyor. Bence Terim fazla abartiyor.

Can adamın söyledikleri doğru yada yanlış demiyorum. Orda tarihçi kendi gorusunu uygun bir dille söylüyor. Bu ülkede sporla ilgili herkes yorum yapıyor herkes Terim hakkında yorum yapıyor ama olumlu eleştiri yapınca sorun yok aksi olunca çocuk gibi trt ye kusuyor. Bence Terim fazla abartiyor.

Herkes futbol profesörü zaten dostum bu ülkede.

Acaba hoca çıkıp kendisine tarih dersi vermeye kalksa aynı şekilde normaldir der miydik?

Hadi futbolla ilgili yorumlarını geçtim bari oruç açıklamasını bırak. Ne olmuş öyle dediyse yani, işi bilmiyor falan demesine gerek var mı?

Açıkçası bana göre hiçbir şekilde uygun eleştiriler değil bunlar.

Sosyal medyada veya diğer kanallarda herkes konuşuyor da zaten bari devletin kanalında, futbolla ilgisiz bir programda bu tarz açıklamalar olmasın.

Böyle bir şey oluyorsa da hoca da sorularına cevap vermeme hakkını kullanır o zaman, ona da kimse karışamaz.

Son düzenleme:
Üst Alt