#AhmetÇalıkVarsaBoykotVar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#AhmetÇalıkVarsaBoykotVar

Twitter'da başlatıldığını ve +100K takipçili hesapların da desteklediğini gördüğüm için konusunu da açıyorum. Hesaplarınız varsa siz de yazın bir şeyler. Yönetimin taraftarı pek sallamadığı açık ama napalım deneyelim yine de.

Ee bi zahmet.
Aynı duyarlılığı. 2 kez kadro dışından sonra affedilen yasin içinde gerçekleştirirler inşallah.

tapatalk

Boşuna uğraşıyorsunuz. Twitter'dan boykot falan, boş işler bunlar. Boşuna yorulursunuz. Hiçbir yönetici umursamıyor Twitter'da yazılanları. Çünkü arkalarında ultrAslan'ın olduğunu biliyorlar, illa tepki konacaksa adres Florya olmalı Twitter değil.

Adamin transferi bitmek uzere,bu saatten sonra yapilacak protesto oyuncuya yani bize Zarar verir

Gec kalinmis bir protesto acikcasi

Bende istemiyorum tabii ki de. Ne olcak peki ? Bugün Ahmet Çalık aldılar diye destekledik adamı. Yarın x bir leş oyuncu alırlarsa yine mi destek ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yonetim'e sonuna kadar gecirelim hocam her Turlu kufur edelim o sorun degil ama sahada oynayacak olan bir Adama simdiden baski yapmak ve hataya zorlamak dogru degil bence

En basindan bu transfere karsi oldugumuzu belirtmeliydik gec kaldik

Üst Alt