ahsen tv muhabiri rambo'nun yılın türkü olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahsen tv muhabiri rambo'nun yılın türkü olması

Kendisini Peygamber sakali, klas giyim tarzi ve reportajlarinin icinde barindirdigi cool hareketleri ve sözleri ile tanidigimiz isimdir.

Son bir yilda, yaptigi reportaj ile, halkimizin her bir kismini bir araya getirip, bir plattformda birlestirerek, objektif sunumu altinda, tatli - tuzlu tartismalar ortaya cikararak, yilin türkü ödülüne laik görülmüstür. Bu marjinal beyefendiyi icinde bulundugu faaliyetlerinden dolayi kutluyorum. :005:

sakal-dusmani-kemalist-din-dersi.jpg

roman-mahalesini-yakip-yikan-rop-640x360.jpg

ulkuculer-ak-partinin-duzenledig-640x360.jpg

chk_jschl

maxresdefault.jpg

chk_jschl

ahsentv11.jpg

ahsen-tv_941392.jpg

Not: Gercek ismini bilen yazabilir...

Not2: Kendisi vinelara da el atmistir...

Allah Sormayacak mı REİS:) - YouTub

Aga bu adam haketmiştir cok tehlikeli işlere korkmadan göğüs germiştir vallahi adam fenomen oldu basarıların devamını dileriz reis.

Yılın Türkü ya da Arabı mıdır bilmem ama bu adamın videolarını izlemeyi seviyorum... Herşey doğal seleksiyonda gelişiyor. Bu kadar doğal video çeken başka ikinci bir adam yok. Olaya dini mini katıyor ama izlenesi videolar. Sosyolojik olarak üniversitelerde bile ders niteliğinde okutulmuyor... Harbi harbi değerini bilin bu adamın.

Adam klas, kendisi ile bir gün karsilasmayi cok istiyorum.

Ilk hamlem, onu intensif bir sekilde koklamak olur, sözüme sonra "Benim bildigim hacilar, gül-serbeti, gül-suyu kokarlar, ama sen Boss-Bottled kokuyorsun be baba", olur. Sonra ellerim down jecketini, hafifce bir yoklarim kumasini. Derim ki "benim bildigim hacilar, ihram giyerler, kaftan giyerler, ama sen Babista, ice-blue takiliyorsun be Reis. Senin amacin, mesajin ne baba ?"

Son düzenleme:
Üst Alt