Ais Ezhel


Cevap: Ais EzhelFK2 de ezber yaparak 1.olmuştu. Tebrikler.Freestyle'da iyi ama bir Allame değil.Allame'nin eline mikrofonu verdi bi güzel . Anında ezberci yaptınız adamı . :)Sehabe'ye yarı finalde çaktığı laf ve Allame'ye finalde çaktığı laflar yeter . Ceza yemeyeceğimi bilsem buraya yazarımda ceza alma riskim var . :)Edit: Videoları Ekleyeyim .

Ais vs Joker : https://www.<b>youtube</b>www.youtube.com/watch?v=PAGTh02yBKw

Ais vs Sehabe : https://www.<b>youtube</b>www.youtube.com/watch?v=2YDzZEhPEnk

Ais vs Allame : https://www.youtube.com/watch?www.youtube.com/watch?v=vT_1MUgZEPg
 
Cevap: Ais EzhelFK2 de ezber yaparak 1.olmuştu. Tebrikler.Freestyle'da iyi ama bir Allame değil.rahat 3 yıldır girmediğim GSC'ye sırf bu mesajına evap vermek için giriş yapmış bulunmaktayım.Ais benim gerçekten sevdiğim 2 ismi (Beta,Sehabe) elemiştir ve ve ben bi yerde ezber göremedim.Aisi yarışmadan hemen önce sekiz klibiyle tanımıştım ve öyle çok da hoşuma giden bi adam olmamıştı.Ama FK 2 de gördük ki Free konusunda hepsinden iyiydi.Allameye gelicek olursak.Eğer allame kaplan gibi bi elaman olsaydı zaten o yarışma tam bi fiyasko olurdu.İyiki Allame kötü değildi.Flowarta o kadar çok zorlandıki Eskişehir sağolsun durumu kurtardı.Aisin sadece 3. round ' da sarfettiği sözler allameye yeterde artardı.Eğer ki Lanet kapışmasında ilk giriş sözünü o kadar iyi kullanmasaydı Eskişehiri olmadan Laneti geçemezdi.Çok iyi flow attı ve punchline 'ı çok iyidi Lanetin.Herneyse.Ais bu yarışmayı bileğinin hakkıylı kazanmıştır.
 
Cevap: Ais Ezhelrahat 3 yıldır girmediğim GSC'ye sırf bu mesajına evap vermek için giriş yapmış bulunmaktayım.Ais benim gerçekten sevdiğim 2 ismi (Beta,Sehabe) elemiştir ve ve ben bi yerde ezber göremedim.Aisi yarışmadan hemen önce sekiz klibiyle tanımıştım ve öyle çok da hoşuma giden bi adam olmamıştı.Ama FK 2 de gördük ki Free konusunda hepsinden iyiydi.Allameye gelicek olursak.Eğer allame kaplan gibi bi elaman olsaydı zaten o yarışma tam bi fiyasko olurdu.İyiki Allame kötü değildi.Flowarta o kadar çok zorlandıki Eskişehir sağolsun durumu kurtardı.Aisin sadece 3. round ' da sarfettiği sözler allameye yeterde artardı.Eğer ki Lanet kapışmasında ilk giriş sözünü o kadar iyi kullanmasaydı Eskişehiri olmadan Laneti geçemezdi.Çok iyi flow attı ve punchline 'ı çok iyidi Lanetin.Herneyse.Ais bu yarışmayı bileğinin hakkıylı kazanmıştır.ok2015te gorusuruz
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt