AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Resmen rövanş alacaklar ,akılları sıra siz tayyibi ıslıkladınız biz 50.000 kişi orayı inleteceğiz mesajı veriyorlar.Ak partiye oy verdiğim gerçekten çok pişmanım ,ülkeyi kemalist cuntadan temizliyor diye oy verdik kendi cuntasını getirdi.Ama Allah var ve Allah plan yapanların en büyüğüdür,bu dünya Sultan Süleymana kalmamış,ülkenin ağasıyım dersin bu halk adama tokatı bir koyar yüce divanda soluğu alırsın .

yukardaki sagci arkadasa onu kaale almadigimi iletiniz. he-man fasizm semboludur

yukardaki sagci arkadasa onu kaale almadigimi iletiniz. he-man fasizm semboludur

arkadaşın avukatlığına soyunmuş olmayım ama bu iletin komik bir şeyi hatırlattı bana.Biz küçükken okulda küstüğümüz arkadaşlara bir şey söyleyeceğimiz zaman onun yanında başka bir arkadaşa dönerek " adamın birine söyle" diye iletirdik.Güya onla konuşmamış oluyorduk.Seninki de öyle oldu renkdaş :)

arkadaşın avukatlığına soyunmuş olmayım ama bu iletin komik bir şeyi hatırlattı bana.Biz küçükken okulda küstüğümüz arkadaşlara bir şey söyleyeceğimiz zaman onun yanında başka bir arkadaşa dönerek " adamın birine söyle" diye iletirdik.Güya onla konuşmamış oluyorduk.Seninki de öyle oldu renkdaş :)

bana ilkokullu mu dedin kardesh?

fıkrasına gülünmeyen adam detected.

akp kongrelerinde pegasusta olmak isterim
smiley-gen101.gif
1Lightbulb.gif

Lan hala mi kongre? :) Bu kadar da önemli bir konu degildi yahu bu :)

Tayyip isterse Arena´da yaparlar. Kimse karsi cikamaz. Alayini KCK´dan iceri atar serefsizim. Siz de yazdiklariniza dikkat edin. Siz de alay etmekten falan 3 sene yiyebilirsiniz. Ayaginizi denk alin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt