Akhisarspor: "Ulusal ve uluslararası tüm hukuki yollara başvuracağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisarspor: "Ulusal ve uluslararası tüm hukuki yollara başvuracağız"

En çok etkilenen kulüp bu akşam 21:00 dem sonra belli olacak .. Final maçından önce böyle bir karar almak , açıklamak resmen gerizekalılıktır.. Şimdi Demirspor ile Karagümrük üvey evlat mı??

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bursa ve bunlara ne oluyor. Zaten çıkamamışsın neyine artistlik yapıyorsunuz. Yeneydin çıkaydın. Pandemiden sanki bir Bursa birde Akhisar etkilendi.

Uzaya da gitsen bir şey çıkmaz diyeceğim, diyemiyorum. Çünkü her gün biraz daha şaşırıyorum. Daha ne kadar fazlası olabilir derken, oluyor valla.

Akhisarspor Passo'suna sahip biri olarak bu durum beni üzdü.

Ama kimi kime şikayet ediyorsun diye sorarlar adama. Sonuçsuz kalacağı bariz.

Yarın bu iki klube ankaradan iki üç hatırı sayılır büyük arar sus payı verir
sustururlar bu ülkede reisin istediği birşeye karşı çıkabilecek güç yok ahim karar verse
eyyy ahim diye başlar yine o kararı sallamaz itiraz etmeden önce sorsalardı keşke
reisin haberi varmı yokmu?

Adamlar kıyak beklemiyor ki. Sadece alt taraf mı etkilendi bu durumdan demeye getiriyor. Ayrıca bu adamlar geçen sene düştüğü için ekstra koymuştur bu karar. Ben bursa ve akhisarın itirazlarını haklı buluyorum. Skandal bir karar.

Üst Alt