AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 5-1 M.Tel Aviv | 15 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 5-1 M.Tel Aviv | 15 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş - M.Tel Aviv | 15 Eylül | 20.00 | Star TV

Beşiktaş için kolay bir maç olmayacak.

Futbol şansı, yanlarında olsun!

Cevap: AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş - M.Tel Aviv | 15 Eylül | 20.00 | Star TV

Herkesin kendi fikri ve değiştirmek de eleştirmek de haddime değil ama Beşiktaş-Stoke City maçından farkı yok gözümde. Hepsinde aynı sebeple Beşiktaş'ı destekliyorum.

İran Amerika'yı kaç defa yendi futbolda ne oldu? Sanki futbolcular idman çıkışı ellerinde silahla geziyorlar, teknik direktör boş zamanlarında fakir ülkelere ekonomik ambargo uyguluyor gibi düşünmek yanlış.

Natalie Portman filmlerini hayranlıkla izle ama Tel Aviv takımı şeytan düşüncesi pek mantıklı gelmiyor bana.

Elbette ki, dediğim gibi fikirlerinizi yargılamak değil benim, hiç kimsenin haddi değil, ben sadece kendi kafamdan geçenleri yazmak istedim.

Hadi bakalım Beşiktaş , görelim seni.

Star'ın da maçın başlama vuruşuna kadar haber&reklam falan vermesine gıcık oluyorum.

Dünkü hayvanat bahçesindeki yılan haberini veriyorlar tekrar.

Lig de en dibe vursunlar umrumda değil ama Avrupa maçı olduğu için kazansın isterim Beşiktaş. İsrail-Kıbrıs bizi geçecek ülke puanında. Gelecek yıl CL'ye direk gidememe tehlikesi fln olur sıkıntıya girmeyelim.

spor dan cok siyasete kacacak bu mac. bu yüzden (türk takimi olarak) mutlaka almaliyiz bu maci.

16570.jpg

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Cevap: AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 1-0 M.Tel Aviv | 1.Yarı | Star TV

Gol güzel vuruş güzel de, Hugoooo diye bağırınca sanki önemsizmiş gibi oldu :) Sanki zamanında 2'ye basamadı biri gibi oldu.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 1-0 M.Tel Aviv | 1.Yarı | Star TV

Ertem Sener'in sesi kulaga cok kötü geliyor, hele gol diye bagirirken daha da kötü.

Üst Alt