AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor 1-2 PSV | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 İlk Maç | Trabzonspor 1-2 PSV | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 İkinci Tur 1. Maç | Trabzonspor 1-2 PSV | M.S | 16 Şubat

Sevindim , trabzonu hiç sevmem , psv atak gücü çok yüksek bir takım zaten.. 2 gol atıp halada atak yaptılar , daha ne olsun

Cevap: AL 11/12 İkinci Tur 1. Maç | Trabzonspor 1-2 PSV | Maç Sonucu

Trabzona güveniyordum ama rakip teknik adam trabzonu iyi çözmüş. rahatlıkla beşiktaş turu geçti, trabzon elendi diyebiliriz bence

Trabzona yazik oldu.. Yumlu-Aykut-Serkan-Cech'le olmuyor.

Ciplak gozle stadda izledim ilk 3 golun be kirmizi kartin sorumlusu Mustafa Yumlu arkadas.. 22 numara..

Gollerin baslangicinda hep dandun vurdu toplara 3.golde sallana sallana savunmaya geliyor.. Biraz depar atsa 3 golde topun sahibi olacak..

Kirmizi kartta top tolgaya geliyor.. Son adam sahayi genisletim trabzonun soluna gecip topu isteyecene, orta sahaya kosuyor Tolga topa ters vuruyor Yumlu topa bile bakmiyor.. Resmen rezillik onun disinda trabzon seyirciside yazik.. 4-1 61. Dakika sovu dakika 80 pinar basini soyluyorlar.. Bu kadar rezillik yani sanki takim onde..

Turkiye gol kralli, 2154821 takima bedel, maç ortalama 3461.1 gol atan, defanslari çokerten Burakinho nerde ?

Üst Alt