AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 0-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

Bence 50 dakika anca bu hızla devam eder fener sonra yorulur..

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 0-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

Ben Volkan,Egemen ve Bekir 3lüsünden gollük bir hata bekliyorum...

Alman Spiker Hasan Ali'ye '' Kildirim '' dedi sandalye'den düstüm

gladbach 2 pas yapmaktan aciz bi takım :eek:

Ulan yoksa bu Caner Alex'in velihati olmasin ? :D

Yakinda forvet arkasi oynarsa sasirmayin :lol:

Cüneytin neden elit kategoride olduğunu şimdi anlıyorum UEFA'da amma kör hakem var haaa..

Şu Sow'u alın bizim uca koy. Arkana yaslanarak maçı izle.

Umut-Sow. :016:

[TABLE="class: soccer"]

[TR="class: highlight-highlighted, bgcolor: #EAF7E7"]

[TD="class: time time-playing"]04.10. 22:05[/TD]

[TD="class: timer playing"] 17 [/TD]

[TD="class: team-home"]GOLNewcastle[/TD]

[TD="class: score playing bold"]1 - 0[/TD]

[TD="class: team-away"]Bordeaux[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

de jong kalite adam abi

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 1-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

Allah belanı versin züper lig.

Gelen geçen çakıyor Türk takımlarına.

Keşke 5 sene ban alsaydık Avrupa'dan.

Bu ne abi ya ? Bir Türk futbolsever olarak utanıyorum şu durumdan.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 1-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

Fener 10 kişi defansta gene. Yediler normal olarak.

Üst Alt