AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim

Avrupa Ligi ve Şampiyonlar ligi arasında oynanan futbol bakımından ucurum var. Her ne kadar Atletico, Lyon gibi iyi sağlam takımlar olsada eğer bizde orda olsak kupanın favorilerinden olurduk(şimdiki performansımıza göre söylemiyorum).

biz uefaya gitsek gerçekten yarı final oynarız bence 3.lüğe oynamak lazım artık

evet biz golümüzü atalı çağ değişmiş

Avrupadaki gol degil arkadaşlar, uefa ve şimdiki adıyla avrupa ligindeki golleri sanırım ?

Volkan aslında iyi filan değildi bütün toplar üstüne geldi ve çarptı resmen adama...

Eğer bugün Ael biraz becerikli olsa galip gelirdi çok rahat...

rıdvan gol güzel futbolun kreması oldu mu dedi yoksa benmi yanlış anladım beyler.

potansiyel yok max 5 yaparlar :)

İstikrarlı gidiyolar kac takımla devam ediyolar tam bilmiyorum ama steaua ve cluj yola devam ederse bu seneye seneye en az bi bu kadar yaparlarsa gecerler o yuzden dısardaki cluj macı hem bizim hem ülke icin cok önemli

bu gol fenerin avrupadaki 100. golü mü yoksa, uefa ve al olarak mı 100. golü

İstikrarlı gidiyolar kac takımla devam ediyolar tam bilmiyorum ama steaua ve cluj yola devam ederse bu seneye seneye en az bi bu kadar yaparlarsa gecerler o yuzden dısardaki cluj macı hem bizim hem ülke icin cok önemli

2.642 6.083 3.166 4.333 4.600 yapmışlar son yıllarda istikrarlılar ama kötü bir istikrar arada ciddi fark var zaten 1 2 yılda kapanmaz her yıl ilk turda elensek bile

Üst Alt