AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Mayıs | Star Tv - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Mayıs | Star Tv

Cevap: AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Mayıs | Star Tv

479323_10151457141608731_391703513_o.png

Dizayn harika ama siyahı yakıştıramıyorum bizim takıma

Cevap: AL 12/13 YF 2. Maç | Benfica 3-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Mayıs | Star Tv

yalnız yandaş medya hakem benficadan yanaydı, kararları ev sahibine verdi vs.. sitem etmiş, lan olmayan pozisyondan, ofsayttan penaltı aldınız, heriflerin penaltısı verilmedi :asd:

adamlar kabus gibi cöktü la fenerin üstüne ezdiler resmen ilk macta icip cikmislardi herhalde gercek güclerini bu macta gösterdiler

bence benficada çok şişirilmiş aşağı yukarı fenere denk takım. webo meireles topal gibi isimler olsa geçemezdi benfica.

bizim kadro çok rahat elerdi benficayı. şansları yardım etti ilk maçta kevgire döneceklerdi çeviremezlerdi bence

bence benficada çok şişirilmiş aşağı yukarı fenere denk takım. webo meireles topal gibi isimler olsa geçemezdi benfica.

bizim kadro çok rahat elerdi benficayı. şansları yardım etti ilk maçta kevgire döneceklerdi çeviremezlerdi bence

öyle deme renktas bence hücüm hatti cok iyi adamlar cok güzel paslasiyorlar. ve birsey dikkatimi cekti sut ceker gibi yapip ceza alanina orta aciyolar. birkac kere yaptilar bunu.

Fatih terim olsa td emin olun turu geçerlerdi korkak aykut:rolleyes:

İlk maçta da Lima,Gaitan,Luisao oynasaydı fener bu kadar etkili olmazdı.Mesela korner gollerinde Luisao yapıştırırdı ceza sahası dışına fener atamazdı golü.

Mutluluktan uyuyamadım :ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Dün fenerlilerle izledim maçı. Nasıl olduysa kabullendiler. Benfica karşısında şuan sadece Türk takımı olarak Galatasaray oynayabilir dediler :)

Bizim yıllar önce aldığımız, artık pek takmadığımız kupa için yırtındılar....Sonra en büyüklermiş. :)

Bjk-Fb hariç her takımı Avrupa'da desteklerim.

Bu maç 6-7 - 0 bitebilirdi.Dikkatli izleyin maçı Benfica 2-0 öne geçebilseydi eğer fark olurdu.

Üstteki video çok komik lan. Bir de bu şikeciler hep birbirine benziyor :D

Maç başı devre arası falan artistik yapanlar maç sonu g..tm g.tm kaçıyordu :D ahahaha :D

Ne atıp tutuyorlar ama bazıları farkında ama fanatizmi de elden bırakmıyor "kötü oynuyoruz rakip daha istekli ama kontra montra atarız arada 1 tane"" bunların futbolu bu işte. Bir de maç öncesi 2000 Ruhu ile kıyaslıyorlardı bu basiretsiz takımı leş takımı ve hocalarını utanç verici. O takım içerde dışarda her turda ezdi rakiplerini. Top göstermedi. Ligde şampiyon Türkiye Kupasında şampiyon oldu aynı anda. Siz kimsiniz la ?

Bu maç 6-7 - 0 bitebilirdi.Dikkatli izleyin maçı Benfica 2-0 öne geçebilseydi eğer fark olurdu.

Maç sırasında dediydk zaten Benfica koparıcı golü bir türlü bulamadı. Biri penaltı ile engellendi diğerlerinde de hakem ya fener lehine faul çaldı ya da Benfica'nın penlatı-faullerini es geçti hızlarını kesti.

Üst Alt