AL 18/19 3.Tur M:1 | Başakşehir 0-0 Burnley | MS | 9 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 3.Tur M:1 | Başakşehir 0-0 Burnley | MS | 9 Ağustos | TRT 1

Burnley'i seviye olarak allahuekber dağlarına çıkarmanızın nedeni nedir PL takımı olması dışında? Başak geçen sene Sevilla'yı eliyordu gayet tamam illa ki bir sürü farklı süreç var ama Başak öyle veya böyle bir duruşu olan takım oldu, eğer tur atlamak gibi bir niyetleri var ise burada ifade edilen kadar kolay olmaz elenmeleri ki elemeleri bile sürpriz olmaz benim için.

burnley epey boş bi takıma benziyor kreatif manada herangi bi aksiyonları yok

başakşehir hem takım savunması hemde hızlı hücuma çıkışlarıyla daha iyi bi takım gibi

burnley ekibi saha parselizasyonuna integral hesabı kullanılarak çalışmış çok belli oluyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başaklarda pek bi numara görmedim ben.Burnley premier ligin en düz kabiliyetsiz takımlarından biri.Uefa gruplarına kalırlarsa bu yaş ortalamasıyla ilk 2 ye giremezler yine.

Başakşehir savunmadan başlayıp oyun kurması 2 dakikayı buluyor. Burnley önde basan ısıran bir ekip değil uzun top oynuyorlar. Burnley'nin oyun tarzı başakşehiri iyi gösteren. Başka takımla oynasalar farklı yorumlar yapardık.

Üst Alt