AL 18/19 3.Tur M:2 | LASK Linz 2-1 Beşiktaş | MS | 16 Ağustos | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 3.Tur M:2 | LASK Linz 2-1 Beşiktaş | MS | 16 Ağustos | TRT 1

uel.png

413.png
1524776345132-png.21146
114.png

2018/2019 UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu
LASK Linz - Beşiktaş
16 Ağustos
21.45

Linz öyle basit bir takım değil. Avusturya Ligini asla küçümsemeyin çünkü UEFA sıralamasında bizim hemen arkamızda 11.sıradalar. Her ne kadar çoğunu Salzburg sayesinde başarsalar bile diğer takımları da belli sistemi olan takımlar.

Umarım turu geçer Bjk. Hem ülke puanı artar, hem tek kulvarda oynamamış olurlar. Perşembe-Pazar onları yıpratır.

Babel ve duran top disinda gol opsiyonlari hala yok. Quaresma form tutmadi. Lens'i adamdan saymiyorum, forvetleri de iyi degil.

Talisca'nin yerine oynayan Oguzhan da 3-5 golü gecerse tebrikleri kabul edebilir.

Gökhan Gönül'ün hatasiyla gol yiyip mac uzatmalara giderse fena bir son olabilir.

Besiktas ilk mactan isi bitirmeliydi. Umarim elenmezler.

bjk gruplara kalmalı. Sadece Lig yarışı kalırsa işimize gelmez. Kadroları zaten yaşlı ki Avrupa ve ligi kaldıramazlar bence

Olurda Linz bir şekilde Beşiktaş’ı elerse, iyi güzel hoş dalga geçersiniz.

Ama sezon sonu şampiyon olur. Onuda bilin, ona göre.

Bu maçın yayınının olmaması büyük saçmalık ya. Dolar kuru yüzünden diyorlar ama yine de saçmalık.

Ulusal kanalları bir nebze anlarım ama platrofmları ve TRT'yi anlayamam. TRT zenginlikten her sene yeni kanal açıyor. Diğer yandan Tivibu,Bein,DSmart zaten üyelerinden ciddi paralar alıyor.

Şu maçı alamayacak kadar fakir değillerdir eminim. Daha CL ve UEL'yi kim yayınlayacak o bile belli değil. Medya bitmiş hakikaten.

Son dakika haberiyle ilk 11'in verilmesi normal ama maç yayınının anons edildiğine ilk kez şahit oluyorum.

Beğendim. Bence bunu sektöre dönüştürebiliriz :)

Üst Alt