AL 18/19 D Grubu M:1 | Dinamo Zagreb 4-1 Fenerbahçe | MS | 20 Eylül | beIN Sports 1 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 D Grubu M:1 | Dinamo Zagreb 4-1 Fenerbahçe | MS | 20 Eylül | beIN Sports 1

Onore etmis olursunuz
meali =
artist_97299.jpg

:asd:

Maçı izlemiyorum ama skora göre bu Zagreb, Lokomotiv den 4 5 gömlek üstün bir takım.

Bizim ligde açık ara şampiyon olur.

BERkayeKİN

Maçı izlemeden nasıl bu yorumu yapabiliyorsun yav :asd:

Fener inanılmaz kötü, şu maç Zagreb'in gerçekten iyi mi kötü mü olduğunu göstermez. Ki Lokomotiv'den kötü oldukları kesin..

Yalnız gerçekten bunlar nasıl başarıyor bu işi hayret ediyorum, zibilyon tane hoca geldi gitti hep aynı terane... Zar atarak hoca+futbolcu seçsen illaki birinde tutar yani cidden hayret ediyorum.

Lanet falan bir şey var büyük ihtimalle ve biz kadıköyde onları yenmeden lanet bozulmayacak. Eskiden sizi yeniyoruz geyiği çok yaparlardı son dönemde baya azaldı, artık kendileri de utanıyor :D

Yalnız gerçekten bunlar nasıl başarıyor bu işi hayret ediyorum, zibilyon tane hoca geldi gitti hep aynı terane... Zar atarak hoca+futbolcu seçsen illaki birinde tutar yani cidden hayret ediyorum.

Lanet falan bir şey var büyük ihtimalle ve biz kadıköyde onları yenmeden lanet bozulmayacak. Eskiden sizi yeniyoruz geyiği çok yaparlardı son dönemde baya azaldı, artık kendileri de utanıyor :D

Yanlis hoca secimi.

Üst Alt