AL 18/19 D Grubu M:4 | Fenerbahçe 2-0 Anderlecht | MS | 8 Kasım | beIN Sports 1

Kadir Ari

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Erwin Koeman: "Belhanda'nın ceza alması için birini öldürmesi mi lazım?"

Alpay Asma

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
"soldado kararı gerçekten inanılmaz. belhanda'nın soldado'yu kovaladığını gördük. kafasını, dizini, kolunu kullanıyor ve karşılığında sıfır maç alıyor. adaleti sağlayacak kişi ben miyim? görüntüleri gördük, yalan mı söylüyorlar?"

soldado 6 maç alırken belhanda nasıl 0 alıyor? soldado ne yaptı? adam mı katletti? gerçekten i-na-nıl-maz. 6 maçlık ne yapmış? gerçekten inanılmaz. bu adalet mi? bence değil."

erwin koeman

@TFF ORG

Halim Kırıkçı

10 Numara!
Bunların kiclarinin kalkması çok güzel sorunları unutsunlar sonra ağlamaları daha zevkli olacak

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
"soldado kararı gerçekten inanılmaz. belhanda'nın soldado'yu kovaladığını gördük. kafasını, dizini, kolunu kullanıyor ve karşılığında sıfır maç alıyor. adaleti sağlayacak kişi ben miyim? görüntüleri gördük, yalan mı söylüyorlar?"

soldado 6 maç alırken belhanda nasıl 0 alıyor? soldado ne yaptı? adam mı katletti? gerçekten i-na-nıl-maz. 6 maçlık ne yapmış? gerçekten inanılmaz. bu adalet mi? bence değil."

erwin koeman

@TFF ORG
Camiasina yaranmaya calisiyor

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Reisçi olmaya reisçi değilsin sen muhalifsin de saygı duyuyorum bu yönelimine.
Yok be kardeşim artık ikisi de değilim. Ülkedeki siyaset kurumuna karşı ciddiyetimi yitirdim ama o doğru. Ülkenin sonunu da maalesef iyi görmüyorum. Hayırlısı diyelim.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Yok be kardeşim artık ikisi de değilim. Ülkedeki siyaset kurumuna karşı ciddiyetimi yitirdim ama o doğru. Ülkenin sonunu da maalesef iyi görmüyorum. Hayırlısı diyelim.
Her karanlığın sonunda bir aydınlık vardır.Ciddiyetini de geri kazanmanı dilerim politikaya karşı.İyi forumlar.

Üst Alt