AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1

normalde ülke puanı olarak yükselmemizi her zaman isteyen biriyim. her takım taraftarı gibi rakip takımın avrupada çeyrek yarı final oynasın istemem tabi ama, gruptan her türk takımının çıkmasını isterim. hem ligin kalitesi artar, türk futbolu gelişir hem ülke puanı artar.

Ama beşiktaş tüm bu hislerin dışındadır, eskiden bunlarda bu hislerime dahildi. son 2 senedeki görmemişlikleri beni artık yıldırdı. bayernden küsküyü yediklerinde çok sevinmiştim. bugünde tabiki genk'i destekleyeceğim. beşiktaş ligdeki gibi oynarsa mutlak suretle genk 0-3 gibi handikaplı skorla bunların eline verecektir. lakin bu futbol, sürprizlere de açık. beşiktaş kendisinden daha büyük bir kulüple oynayacakları için maça çok iyi hazırlanırsa belki beraberliği koparabilir. aksi takdirde normal şartlarda gol makinası genk bunları duman edecektir, temennimiz şartların normal olmasıdır.

Genkin golcüsü bu maçta olmaması tinercinin eşek şansıdır ki genk burayı bu sene pek ilgi göstermiyor zaten galiba.

Hedefleri şampiyonluk liglerinde
Oraya tam konsantre olmuş adamlar ki bunu başaracak güçleri var

normalde ülke puanı olarak yükselmemizi her zaman isteyen biriyim. her takım taraftarı gibi rakip takımın avrupada çeyrek yarı final oynasın istemem tabi ama, gruptan her türk takımının çıkmasını isterim. hem ligin kalitesi artar, türk futbolu gelişir hem ülke puanı artar.

Ama beşiktaş tüm bu hislerin dışındadır, eskiden bunlarda bu hislerime dahildi. son 2 senedeki görmemişlikleri beni artık yıldırdı. bayernden küsküyü yediklerinde çok sevinmiştim. bugünde tabiki genk'i destekleyeceğim. beşiktaş ligdeki gibi oynarsa mutlak suretle genk 0-3 gibi handikaplı skorla bunların eline verecektir. lakin bu futbol, sürprizlere de açık. beşiktaş kendisinden daha büyük bir kulüple oynayacakları için maça çok iyi hazırlanırsa belki beraberliği koparabilir. aksi takdirde normal şartlarda gol makinası genk bunları duman edecektir, temennimiz şartların normal olmasıdır.
iste gercek bir Galatasarayli. 1 Galatasarayli 1000 tinerciye bedeldir

Korkutucu bir hücum hattı...

DqX0g2hWoAc3lii.jpg

Belçika futboluyla olan savaşımızda Beşiktaş'ımızın yanında olacağım diyeceğim demiyorum, beter olun 3-4 tane yiyin, gerekirse 15.liğe düşelim. Siz galibiyet göremeyin yeterki.

Genk gol golll goll Genk golll goll golll Genk goll gollll goll

Haydi bastir sanli Geeeeeeennnkkkkk

5 tane caksaniz yeter, illa 8 olmasina gerek yok :)

Üst Alt