AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1

Bülent uslu ve ankaraliatiba mac sonu namoglu tt yaoar unuturlar ya. Helal olsun bjk yönetimine bu trollere iyi para yediriyorlar ama koyun gibi de uyutuyorlar

İşi şakaya vuruyoruz ama Türk futbolu ciddi anlamda iflas etmek üzere.. Lale devri bitti.

Yunanistan,Sırbistan,Romanya gibi yavaştan çöküş başlayacak.

Gomis varken de kötü olduğumuz maçlar yok muydu,özellikle deplasmanlarda?Takım oynayınca Gomis de atıyordu.

Kötü oynadığımız maçlar var ama rezil oynadığımız yok.

Bursa ve Schalke maçları iç sahadaydı üstelik kötü değildik rezildik bu maçlarda.

Geçen sezon bu kadar rezil oynadığımız maç olmadı içerde.

Tek 1 oyuncu diyebilirsin ama yerine oyuncu almadığın için tüm sistem bozuldu.

Benim merak ettiğim ilk önce hangi taraftar kendi futbolcusunu dövecek?
Bizimkiler Belhanda’yı mı yoksa tinerciler oğuzhan’ı mı?

Genk iyi buluyor bu tarz adamlari Sergej Milinkovic-Savic'i de bulmuslar

Bizim yapmamiz gereken cok net bu hala mal mal isler pesindeyiz
Adam Tanzanya'dan bulup getiriyor. Böyle scoutumuz var mı bizim onu sorgulamak lazım. Mesela afrika şampiyonlar ligi maçları vardı bu hafta. Hangisini izliyorlar veya izliyorlar mı. Aynı şekilde güney amerikada da maçlar vardı. İzleniyor mu bunlar. Sanmıyorum

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hahahah nasıl kuduruyorlar, Biz yenildik diye dalga geçen twitter fenomeni kaşar_yaza'lar ruh nerde ühühü diye ağlıyor. Bir de dün geçen seneki cl gruplarını paylaşıyorlardı. Daha geçen porto yenilgisinden sonra malmöye yenildiler, hiç adam olmuyorlar, hiç ders almıyorlar. Nasıl bir güç zehirlenmesi yaşamışlar 2 senede. ama bunun düşüşü daha ağır olacak. 30+ kadrolarında bir sakatlıklar başlasın bakalım. Fatih'le, Neciplerle, Araslarla cart curtlarla ilk11 leri dolsun. Bizim altyapı gibi yetenekli futbolcu da çıkaramıyorlar.

Ya azıcık aklı mantığı olan biri ekonomik kriz ve ffp yüzünden üç büyük takımın da Avrupa'ya katılmalarına rağmen küçüldüğünü bilir ve ona göre yorum yapar.

Beşiktaş namağlup lider olduysa Pepe Talisca ve Cenke borçlu bunu, ikisi takımdan ayrıldı. Pepe de oynamıyor şu an. Bizde gol kralı Gomis, en hızlı stoper denayer gitti. Fener Fernando, De Souza gibi adamları sattı.

Bu sene Avrupa'da üç büyükler olarak feda senemiz maalesef, hani dalga geçecek bir durum göremiyorum.

Kötü oynadığımız maçlar var ama rezil oynadığımız yok.

Bursa ve Schalke maçları iç sahadaydı üstelik kötü değildik rezildik bu maçlarda.

Geçen sezon bu kadar rezil oynadığımız maç olmadı içerde.

Tek 1 oyuncu diyebilirsin ama yerine oyuncu almadığın için tüm sistem bozuldu.

Geçen sene enerjimiz daha yüksekti.

Büyük maçlarda ise sadece enerji yetmediği için kısır kalıyorduk. Ligin ikinci yarısında bu maçları kazanırken de böyleydik.

Bu sene enerji de düştüğü için kısırlığı örtemiyoruz. Boğarak gol atma durumumuz ortadan kalktı.

Gomis gibi bitiricinin oluşturduğu tehdit de göz ardı edilemez elbette. Alan açmaya ve top tutmaya yardımı oluyordu. Ama tek sorun forvet yokluğu değil bana göre.

Ya azıcık aklı mantığı olan biri ekonomik kriz ve ffp yüzünden üç büyük takımın da Avrupa'ya katılmalarına rağmen küçüldüğünü bilir ve ona göre yorum yapar.

Beşiktaş namağlup lider olduysa Pepe Talisca ve Cenke borçlu bunu, ikisi takımdan ayrıldı. Pepe de oynamıyor şu an. Bizde gol kralı Gomis, en hızlı stoper denayer gitti. Fener Fernando, De Souza gibi adamları sattı.

Bu sene Avrupa'da üç büyükler olarak feda senemiz maalesef, hani dalga geçecek bir durum göremiyorum.
uc buyuk?

Turkiye'de tek buyuk vardir oda Galatasaray.

Üst Alt