AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

@Hayri Cund maçın haritasına baktım da baba tabi yanılmalar oluyo bazen ama benficanın 1-2 gol bulma ihtimali var.ama pozisyonları harcayabilirler de,savurganlık var benficada..

bi de ogün hangi oyuncular öne cıkar bakmak lazım

Fernando'nun tecrübesi bu maçta işe yarar Donk'u hiç beğenmedim Ts maçında 1 tane çok iyi top attı ileri ama onun dışında çok kötüydü.

Ön liberolar bu kadar helvayken Avrupa arenasında belli bir seviyenin üstüne çıkmak zor. Fernando, ''büyük maç Melo'su'' kıvamında bir konsantrasyonla çıkmazsa 2'den aşağı yememiz sürpriz olur bana. Gol atma derdim yok, pozisyonsuz 0-0 da bitse tavım. Deplasmanda her türlü gol atarız Benfica'ya. Ama bizim takım clean sheet anlamında çok yetersiz maalesef, o yüzden hücumda iyi bitirip 3-2 filan kazansak da turu burada bırakırız. Avrupa'da söz sahibi olabilmek için haddinden fazla yumuşak takımız maalesef.

41403 @Hayri Cund baba asc bizi temsil ediyo.desc yazan yer benficayı.ıc yani 4.evde gezegenlere bakalım.burayı aslantepe stadı olarak ve taraftarı düşün.venus var,pluto var.satürn var.ve jüpiter 4.evle kavusmus.ev sahibi olmanın avantajı oldugu gibi şanslı faktörler var.taraftar sayesinde tutkulu bi şekilde maçı isteme ve kazanma arzusu yüksek olacak..aynı zamanda ciddiyet var...ay ikizlerde ve hedefi gösteren evle kavusmus.11.evin yöneticisi ay.bu demek oluyoki takım olarak yardımlaşma sayesinde sonuca ulaşmak var ve hareketli bi futbol bekliyo bizi hücumda.

beni sadece.8.evdeki mars ve uranüs düşündürüyo.uranus benfica için ani fırsatlar yaratabilecegi gibi o pozisyonlar benficanın aceleciliğinden kaçabilir.mesela gol için saldırabilir benfica hunharca ama enerjisini boşa harcayabilir.hücumda gereksiz fauller ,sert fauller yapabilirler.

Son düzenleme:
41404

Kadro böyle olur.

Çok zor bir maç bizi bekliyor. Benfica acayip formda. Trabzon Maçindan daha kontrolü oynamamiz gerekiyor. Kesinlikle gol yememek ön planda olmalı, sonra bir şekilde bi tane Atariz. 1-0, 2-0 gibi skor Harika olur. Seyirci avantajıyla belki birşeyler yapabiliriz. Özelikle Fernando’nun performansi belirleyeci olaçak. Pizzi,Felix,Fernandes gibi Ustalar var benficanin. Sert, agresif ve cirkin bir şekilde onlari bozmak gerekir . Hayirlisi

Üst Alt