AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 Son 32 M:1 | Galatasaray 1-2 Benfica | MS | 14 Şubat | beIN Sports

Fernando eğer olması gereken Fernando performansını sunamazsa en iyi ihtimalle berabere kalırız. Maçın sonucunu tayin edecek adam Fernando ve Muslera'dır. Bu ikisi iyi olmadığında ağzımıza ağzıma ediyorlar.

Quaresma tekme tokat milletin bileğine çalışıp kart görmeyince, uyduruk penaltılar atınca sosyal medyada kudurun devir bizim devrimiz yazanlar şimdi efendi olduklarını iddia ediyor.

Provokasyon veya kendi takiminin güzellemesini falan yapmadigi sürece bir Fenerli veya Besiktasli bizim forumda yazabilir bence.

Ama söyle birsey de var, forum üyeleri böyle adamlari kiskirtmak icin her türlü seyi yapiyor ve sonunda da basariyorlar genel olarak da sonlari hep ayni oluyor ve forumdan atiliyorlar.

Edebiyle adabiyla burada yorum yapan adamlarda sorun görmüyorum ben üyeleri provoke edecek tavirlarda bulunmadiklari sürece.

demek ki kadrolarına güveniyorlar ki eksik gelmişler. Maça önem vermediklerini sanmıyorum.

Ayrıca turu bence portekizde alacağımız sonuçla geçeceğiz.

yarın 0-0 ya da 1-1

portekizde 2-2 ya da 1-2 kazanacağız.

iki maç da 1 bitmeyecek. ama turu geçeceğiz.

Fernando ilk Porto macinda oynadigi gibi oynar umarim.

Orta sahadaki üstünlük icin Fernando en büyük ve en önemli faktör.

Provokasyon veya kendi takiminin güzellemesini falan yapmadigi sürece bir Fenerli veya Besiktasli bizim forumda yazabilir bence.

Ama söyle birsey de var, forum üyeleri böyle adamlari kiskirtmak icin her türlü seyi yapiyor ve sonunda da basariyorlar genel olarak da sonlari hep ayni oluyor ve forumdan atiliyorlar.

Edebiyle adabiyla burada yorum yapan adamlarda sorun görmüyorum ben üyeleri provoke edecek tavirlarda bulunmadiklari sürece.

Ben buna katılmıyorum. Burası Galatasaray forumuysa Galatasaraylilara özel olmalı. Zaten diğer sosyal medya sitelerinde istesek de istemesek de düzinelerce fenerli ve beşiktaşlilara maruz kalıyoruz, sadece kendimizin yazıp çizebileceği özel bir ortam arıyor insan. Forum yöneticileri maalesef izin veriyor diğer takım taraftarlarının kayıt olmasına. En sonunda atılıyorlar ama arada olan bizim bozulan sinirlere oluyor.

Besiktas ve Gladbach sevdalilarini forumda gormek istemiyoruz!

Benim 2 kinim var biri siyasetspor diğeri de. Başımızdaki şenol denen zımbalı tiyatrocu!

Edebimle yazmadığım 1 mesaj göremeyeceksiniz müsterih olsun herkes

Üst Alt