AL 18/19 YF M:2 | Chelsea (4) 1-1 (3) Eintracht Frankfurt | MS | 9 Mayıs - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 YF M:2 | Chelsea (4) 1-1 (3) Eintracht Frankfurt | MS | 9 Mayıs

frankfurt bu chelseayi çgeçemiyorsa oturup düşünmeli neden böyle bir şey oldu. akhisardan hallice olan bu chelseanin değil final, avrupa liginde çeyrek final oynaması futbola hakaret. bu forvetlerle gol atmaları, azspelispatula gibi kazmaların defans oynaması
daha sonra topla çıkarken bu kadar top kaybı yapmaları, ilerde takım görüntüsünden çok halısahadaki şişko abilerin çalıma girdiği ve topu kaptırdığı iğrenç bi futbol.

şu oyunu arsenale oynarlarsa, arsenal bunların içinden geçer bence

Beni tanıyıp tanımamanız dert değil zaten ne mesele yaptınız. Benim sorum başkaydı neyse sormamış sayın

Merakimdan sormustum yakinmaniz cezayla alakaliydi galiba elestirinize katilmak durumundayim ancak ekleyeyim forum seffaflasmak yerine karakutulasiyor eskiden cezali listesi ve sebepleri vardi artik boyle bir sorumluluk hissetmiyor yonetim

Ulke siyasetine paralel bir forum siyaseti var da diyebiliriz yani

Hele cezali uyelere yokmus muamelesi cekiliyor ceza yenilince forumu hicbir sekilde kullanamiyor artik mucrimler

Merakimdan sormustum yakinmaniz cezayla alakaliydi galiba elestirinize katilmak durumundayim ancak ekleyeyim forum seffaflasmak yerine karakutulasiyor eskiden cezali listesi ve sebepleri vardi artik boyle bir sorumluluk hissetmiyor yonetim

Hele cezali uyelere yokmus muamelesi cekiliyor ceza yenilince forumu hicbir sekilde kullanamiyor artik mucrimler
Peki

dicktatorlukle mi yönetiliorz diosun şimdi hamzurnacığım

Üst Alt