AL 19/20 3.Ön Eleme Turu | Sparta Prag 2-2 Trabzonspor | MS | 8 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 3.Ön Eleme Turu | Sparta Prag 2-2 Trabzonspor | MS | 8 Ağustos | TRT Spor

Bu Tetteh içiin bir ay uğraşıldı ya. 7-8 milyon eurolar gözden çıkarıldı. Ne desem bilemiyorum. Hiç mi izlemiyorsunuz arkadaş.

şu pragın kadrosunu herhangi bir türk teknik direktöre ver şu 45 dakikada trabzon 3-4 atardı

kabul edilmesi zor belki ama asıl fark futbolu sahada planlayanalrda ve eğiticilerde

daha 10 yaşından itibaren çocuklar yabancı hocalara verilmeli

türkiyede bir tane hoca avrupadaki futbolu yakaladı o da 2000'de noktalandı

ondan sonrası saman alevi gibi 1-2 yüksek maliyetli oyuncunun ve kura şansının üzerinden yürüyen başarılar

biz de böyle olacağız başak da beşiktaş da diğerleri de

Bu taraftar ve yönetici yapısıyla bizim türk futbolundan hiçbirşey olmaz.

Türkiyenin en potansiyelli en büyük takımı Galatasarayı bu zihniyet bir şekilde aşağıya çekmeyi başarıyor.
Bir türlü hem ekonomik hem özellikle avrupada sportif olarak sürekli başarıyı sağlayamıyoruz.

Kesinlikle en büyük sıkıntı bizim eğiticilerde..küçük yaşlarda sahada oynanan fıtbol hakkında yeterli eğitimin verilemediğini düşünüyorum.

Türkiyenin futbolda en büyük markalarından biri olan Fatih hoca bile hala o kadar genç varken selçuk gibi adem gibi adamları oynatıyor.

Bu taraftar ve yönetici yapısıyla bizim türk futbolundan hiçbirşey olmaz.

Türkiyenin en potansiyelli en büyük takımı Galatasarayı bu zihniyet bir şekilde aşağıya çekmeyi başarıyor.
Bir türlü hem ekonomik hem özellikle avrupada sportif olarak sürekli başarıyı sağlayamıyoruz.

Kesinlikle en büyük sıkıntı bizim eğiticilerde..küçük yaşlarda sahada oynanan fıtbol hakkında yeterli eğitimin verilemediğini düşünüyorum.

Türkiyenin futbolda en büyük markalarından biri olan Fatih hoca bile hala o kadar genç varken selçuk gibi adem gibi adamları oynatıyor.

bırak fatih hocayı mourinho bile yakalayamıyor güncel oyunu

oyuncu tercihlerinde bile belli oluyor bu

ama bizde değişiklik olmaz çünkü tanrılar ve tabular var

Üst Alt