AL 19/20 C Grubu M:1 | Getafe 1-0 Trabzonspor | MS | 19 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 C Grubu M:1 | Getafe 1-0 Trabzonspor | MS | 19 Eylül

La Liga stat doluluğu açısından bizim ligden pek farklı değil. Büyük takımların statları dolu oluyor, gerisi boş. Şu an baktığımda doluluk normal düzeyde.

Bizde de kocaman statlar yapıyorlar maçlar boş tribünlere oynanıyor :)

O kadar büyük stad yaptıklarına göre illa doluyordur. Başakşehir’in stadı gibi plansız değillerdir diye tahmin ediyorum. 200 seyirci ortalaması olan takıma 17000 kişilik stad yapılmamıştır.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Valla bilmiyorum orasını ama Getafe'yi hiç dolu statla izlemedim neredeyse. Gerçi La Liga fazla izlemiyorum ondan da olabilir. Adamlar niye ilk Avupa maçını ciddiye almasınlar yav yoksa..

Stat doluluğu açısından en iyi lig premier lig. Adamlar çok güzel ayarlamış en düşük kapasiteli stat bile çok güzel gözüküyor. Zaten orada köy takımının bile 100 bin taraftarı oluyor.

aynen bir de atadların açısı çok düşük. bakınca dersin ki burası 20-30 bin kişiliktir. bir bakıyorsun 50-60 bin kapasiyesi var.

çünkü atadlar yüksek değil aksine yayvan bi yapıda. dik açılı değil enine geniş tribünler.

Üst Alt