AL 19/20 J Grubu M:3 | Başakşehir 1-0 Wolfsberger AC | MS | 24 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 19/20 J Grubu M:3 | Başakşehir 1-0 Wolfsberger AC | MS | 24 Ekim

İrfan can ve Mahmut Tekdemir bizim takımda olsaydı Belhanda ve Seri'nin yerine, Real Madrid maçını kazanmistik şimdi Edin Visca'dan hiç bahsetmiyorum bile

Visca’yı isterim tabii ki, gerçi bu yıl izlediğim maçlarda çok kötüydü.

İrfan ise hiç beğenmediğim bir oyuncu. Mahmut da bizim takımın kalibresinde asla değil. Belhanda yerine ikisinden birine hayır demezdim gerçi ama sonuçta bizim orta sahamızın Seri, Nzonzi ve Lemina olması lazım. O üçlüden İrfan ve Mahmut’un forma alma şansı bence yok.

İrfan ise hiç beğenmediğim bir oyuncu. Mahmut da bizim takımın kalibresinde asla değil. Belhanda yerine ikisinden birine hayır demezdim gerçi ama sonuçta bizim orta sahamızın Seri, Nzonzi ve Lemina olması lazım. O üçlüden İrfan ve Mahmut’un forma alma şansı bence yok.
Knk forumda voleybol forumuda var

Seri ve Lemina'dan henüz bir şey göremedik ki biri müzmin sakat diğeri bir maç iyi bir maç kötü inşallah dediğin gibi çıkarlar

Seri ve Lemina'dan henüz bir şey göremedik ki biri müzmin sakat diğeri bir maç iyi bir maç kötü inşallah dediğin gibi çıkarlar

Ben iki oyuncuyu da Galatasaray’a gelmeden önce tanımıyordum. Bizde de dediğin gibi çok az oynadılar. Ancak ikisi de İngiltere’de büyük bonservis almış oyuncular. Benim için bu yeterli bir referans çünkü kıyaslanan oyuncular İrfan ve Mahmut. O ikisi bırakın büyük bonservis’le transfer olmayı, İngiltere Premier Lig’de bir dakika oynayamaz... Bugüne kadar tek yanıldığım oyuncu Semih Kaya oldu. Bu nedenle zaman her şeyi gösterecek deyip aradan çekiliyorum.

Osmanlı bile bunlardan çok katkı yaptı ülke futboluna biz kötüyüz okey de bunlar kaç kere yedekle çıktı Avrupa maçına, sanki ilk defa katılıp şov yapıyolar gibi konuşmuşsun.

Avcı döneminde sadece ŞL için uğraşıyorlardı. 3 büyüklerin karşılaşsa patatese döneceği Sevilla'ya karşı 2 ortada maç oynayıp son dakikada elendiler. Bu yıl Okan'la Avrupa Ligine de değer vermeye başladılar neredeyse bizim geçen yılki Şl grubu kadar zor grupta 3 maçta 4 puan aldılar. Hem de son 3-4 yılın en zayıf kadrosuyla oynamalarına rağmen. Bizim son 10 maçta 1 galibiyet 3 beraberliğimiz var, heriflerin sadece bu yıl puan getirdiği 1 galibiyet, 1 beraberlikleri var. Bizden çok daha iyi olduklarından değil de ülke puanı için şu heriflerle dalga geçerken lafta Avrupa'ya önem veriyormuş gibi gösterilen Galatasaray'ın bunlar kadar puan toplayamaması ironik geliyor bana.

Avcı döneminde sadece ŞL için uğraşıyorlardı. 3 büyüklerin karşılaşsa patatese döneceği Sevilla'ya karşı 2 ortada maç oynayıp son dakikada elendiler. Bu yıl Okan'la Avrupa Ligine de değer vermeye başladılar neredeyse bizim geçen yılki Şl grubu kadar zor grupta 3 maçta 4 puan aldılar. Hem de son 3-4 yılın en zayıf kadrosuyla oynamalarına rağmen. Bizim son 10 maçta 1 galibiyet 3 beraberliğimiz var, heriflerin sadece bu yıl puan getirdiği 1 galibiyet, 1 beraberlikleri var. Bizden çok daha iyi olduklarından değil de ülke puanı için şu heriflerle dalga geçerken lafta Avrupa'ya önem veriyormuş gibi gösterilen Galatasaray'ın bunlar kadar puan toplayamaması ironik geliyor bana.

Cl için uğraşıyorlarmış bla bla bla

Üst Alt