AL 19/20 Son 16 M:2 | Kopenhag 3-0 Başakşehir | MS | 5 Ağustos - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son 2 senede Avrupa’da 14 maça çıkıp tek galibiyet alabilen takımımızı kutlarım tekrardan.
Çok büyük Rezalet.

Bir de küçük takım fln değiliz...Milyonluk maaşlar havada uçuyor.
En kotu olay bu işte: Paramız ile rezil oluyoruz Avrupa'da

Çok daha mütevazi harcamalar ile (küçük) CL-Avrupa takımları Şampiyonlar Ligi'nde daha iyi sonuç / oyun sergiliyorlar...

Acaba Apoel Nikosia ne yaptı son iki yıl da :D

Transfer Istihbarat Şefi

Çok büyük Rezalet.

Bir de küçük takım fln değiliz...Milyonluk maaşlar havada uçuyor.
En kotu olay bu işte: Paramız ile rezil oluyoruz Avrupa'da

Çok daha mütevazi harcamalar ile (küçük) CL-Avrupa takımları Şampiyonlar Ligi'nde daha iyi sonuç / oyun sergiliyorlar...

Acaba Apoel Nikosia ne yaptı son iki yıl da :D

Transfer Istihbarat Şefi

Ben de ona üzülüyorum ya. Avrupada başarılı olacak diye kadrolar kuruluyor muazzam paralar saçılıyor sonuç ne hüsran. Kulüp hiç para harcamasa bu 14 maça forumdan 11 kişiyle çıksak 0 galibiyet alırdık. Milyon eurolar saçılarak kurulan kadrolardan 1 galibiyet az sadece.

tamam real ve psgyi yenme beklentimiz yoktu ama diğer takımları da yenemedik... şimdi UEFA ön elemesi acaba hangi köy takımına eleneceğiz diye bekliyoruz. Galatasaray bu olmamalıydı.

Ben de ona üzülüyorum ya. Avrupada başarılı olacak diye kadrolar kuruluyor muazzam paralar saçılıyor sonuç ne hüsran. Kulüp hiç para harcamasa bu 14 maça forumdan 11 kişiyle çıksak 0 galibiyet alırdık. Milyon eurolar saçılarak kurulan kadrolardan 1 galibiyet az sadece.

tamam real ve psgyi yenme beklentimiz yoktu ama diğer takımları da yenemedik... şimdi UEFA ön elemesi acaba hangi köy takımına eleneceğiz diye bekliyoruz. Galatasaray bu olmamalıydı.
"Biz başarıyı malesef sistem kurma ile değil, para ile satın almaya çalışıyoruz."
Arif Ulu, 2020

Transfer Istihbarat Şefi

Üst Alt