⚽ AL 20/21 2. Ön Eleme Turu | Neftçi Bakü 1-3 Galatasaray | MS | 17 Eylül | Spor Smart - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
insanlara elinde kanıt olmadan bu kadar pislik atan, kul hakkına girmekten korkmayan birine ne desen boş. Çünkü kinleri onların gözlerini kör ediyor.. bu yüzden sende bir kanaat oluşmaz ve önyargılı ve saldırganların işi değildir kanaat.. evet 1905Arifin piyonu Ahmet, elinde bir kanıt yokken iftira atman dinen günah, ahlaken ayıp hukuken suçtur..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hehe...

Verecek hiçbir cevabın yok, çünkü bu gerçeklerin hepsini biliyorsun ve ezildikçe eziliyorsun.
Evet hayatta tek başarısı arkadaşları arasında sivri görünüp dikkat çekmeye çalışan, artık iftiralarına son ver ve profesyonel destek al. Böylece kendine ve çevredekilerine bir iyilik etmiş olursun. İnsanlara da zarar vermemiş olursun.. yoksa binlerce mesajın mı vardı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Verecek hiçbir cevabın yok, çünkü bu gerçeklerin hepsini biliyorsun ve ezildikçe eziliyorsun.
Evet hayatta tek başarısı arkadaşları arasında sivri görünüp dikkat çekmeye çalışan bay ezik, artık iftiralarına son ver ve profesyonel destek al. Böylece kendine ve çevredekilerine bir iyilik etmiş olursun. İnsanlara da zarar vermemiş olursun.. yoksa binlerce mesajın mı vardı

Renktaş beni boşver sen önce kendi sorunlarını çöz.

Önce Yozgatlı09 filan diyordun.
Şimdi 1905arif diyorsun
Bir arada kuş diyordun.
Şimdide arkadaşlarımı tanıdığını ve aralarında sivrilmeye çalıştığımı iddaa ediyorsun.

Pek sağlıklı değil gibisin.
Böyle değişik kişiliklere ve hayal ürünlerine inana birine neyin cevabını verecem ki?

Genelde bu tür ithamlarda bulunan kişi yansıtma yapıyordur.
Aynaya iyice bakmanı öneririm belki aradığın şey ordadır.

Renktaş beni boşver sen önce kendi sorunlarını çöz.

Önce Yozgatlı09 filan diyordun.
Şimdi 1905arif diyorsun
Bir arada kuş diyordun.
Şimdide arkadaşlarımı tanıdığını ve aralarında sivrilmeye çalıştığımı iddaa ediyorsun.

Pek sağlıklı değil gibisin.
Böyle değişik kişiliklere ve hayal ürünlerine inana birine neyin cevabını verecem ki?

Genelde bu tür ithamlarda bulunan kişi yansıtma yapıyordur.
Aynaya iyice bakmanı öneririm belki aradığın şey ordadır.

Müfterisin. Ben kuş demem.. Yozgatlı filan demişliğim de yok ki bilmem kendisini.. 1905arif ise köstebek konusunda denk geldim. Arkadaşlarını tanıdığını da hiç söylemedim.. toplasan yüz mesajım yok(bunu sende geçen zaten söyledin). Ne zaman tüm bunları söylemişim? Bir iletide 3 defa yalan söyledin ve iftira attın. Evet yozgatlı dediğimi arkadaşlarını tanıdığımı ve “kuş” dediğimi ıspat et.. kuş kedi tabirleri 1905arif’in işi. İnsana saygım var, daha önce de bir iletide yazdım..

Son düzenleme:
Bu takıma çok net iki orta saha ve iki kanat lazım:
Hani en kötü iki orta saha bir kanat deniliyordu hayır iki kanat bir orta saha olması lazım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt