AL 20/21 I Grubu M:1 | Villarreal 5-3 Sivasspor | MS | 22 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligde en boktan uyuz top oynayan takım biziz kanaat getirdim buna. Anadolu takımlarının yaptıkları varyasyonlari kanat akinlarini falan biz tövbe yapamıyoruz uzun zamandır.

Takımda muslera marcao luyindama hariç kim varsa satıcaksın 4 tane afrikadan 4 tane de kuzeyden oyuncu getiriceksin 18-19 yaşında bırak onlar yenilsinler en azından geleceğe dair umudumuz olur. Ben feghouliyi babeli izlemekten yoruldum.

Heriflerde kaleci sıçıyor, stoper patlıyor, santrafor aptalca kaçırıyor ama mücadeleden kopmuyorlar. Bizimkiler Kasımpaşa'dan 45'te yedi diye eli belinde dönüyorlar soyunma odasından. Maalesef yaptığı işe karşılık en ahlaksız oyuncu topluluğu bizde olabilir. En kötü kadro değiliz ama ligdeki en kötü takımlardan biriyiz ne yazık ki.

Heriflerde kaleci sıçıyor, stoper patlıyor, santrafor aptalca kaçırıyor ama mücadeleden kopmuyorlar. Bizimkiler Kasımpaşa'dan 45'te yedi diye eli belinde dönüyorlar soyunma odasından. Maalesef yaptığı işe karşılık en ahlaksız oyuncu topluluğu bizde olabilir. En kötü kadro değiliz ama ligdeki en kötü takımlardan biriyiz ne yazık ki.

kurtulacağız inş alayından :(

Gecen sivas sampiyonluk yarisina tekrar dahil olur ve yine götürür bi süre dediydim ama alaya alindiydim.gerci 2019 yazinda da trabzonun kadrosu fenerden iyi dedigimde yine gülünmüştü.dalga gecmeye devam edin forumdaslar

Üst Alt