⚽ AL 21/22 3. Ön Eleme Turu M:2 | St. Johnstone 2-4 Galatasaray | MS | 12 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 3. Ön Eleme Turu M:2 | St. Johnstone 2-4 Galatasaray | MS | 12 Ağustos | Spor Smart

Elbette 90 dakika neler getirir hiç belli olmaz açık parantez bırakarak yazıyorum; naçizane düşüncem 90 dakikanın beraberlikle sonuçlanacağı yönünde. Keşke bugün 2-0, 3-0 gibi net bir skor elde edebilseydik. Zorlanacağımız bir maç olacağı bence aşikar.

Son düzenleme:
Maç sonunda Terim'den çok iyi oynadık, pozisyonlarımız vardı ama atamadık, şöyle şanssızlık yaşadık, dinlenmeden kaç saat yolculuk yaptık gibi masallar duymak istemiyorum.

maçın başında terimin hafta arası atacağı kızgın antrenman pozları neticesinde gazla başlarız

hqdefault.jpg

bir iki gol pozisyonu harcadıktan sonra azap futbolu çabucak etkisini gösterir

abdurrahim-albayrak-kizindan-gelen-telefonu-13138350_1512_amp.jpg

hocamız kenardan agresif hareketler sergilemeye başlar. devre arası 3 oyuncu değiştiririz

240720202211-41.jpg

70 sonrası maç gidiyor telaşıyla kayışı hepten kopartırız sonlara yakın bir tane yiyip elenir döneriz

15631465_303.jpg

Fatih kadroya yazilamiyormus. Berk bayağı leş kaleci, hiç güven vermedi. Geçen sezon ptt liginde küme düşen ankaraspor da bile sure alamamış. İsmail cipe de kötü kaleci ama süper lig tecrübesi var. Kalede İsmail olmali.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pva ileri koy arkasına yedlini solda oynat sağda kerem boey. Yap 442 diagne ile ister mostafa istersen niyeyse her maç oynayan babeli koy, göbekte taylan berkan yaslan arkana izle. Başlatma artık 4231 den tek sistem mi var futbolda bari 4411 oyna babeli arkada diagneyi önde oynat

En azından Musleranın feci bir hataya sebebiyet vermeyeceği bir maç olacak.

Ayıp ya. Ayağıyla rahat bir şekilde uzaklaştırabileceği pozisyonda rakibe hediye ediyor. Bilerek mi yapıyor düşünmeye başladım.

Adamlar hic alisik olmadigi iklimde mac yapti aldi avantaji gitti.

Bu adamlarin kendi evinde basarisiz olmasi... bilemedim cok zor. Rangers maclarina falan bakinca.

Neyse hocanin bi bildigi vardir. Evlatlari ilk 11 de surmeli sahaya. Isliklayacak adam da yok orda.

Rakip o kadar kötü ki kalemize gelemediler ama 1 gol attılar. Bunları bile eleyemeyiz diye düüşünüyorum. Kalemiz boş gol atacak adamımız da yok, nasıl eleyeceğiz.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Rakip bence o kadar kötü değil. Bizi bir şey sanıp çekildiler oyunu bize verdiler. Dün maçta uyanmışlardır muhtemelen. Kendi sahalarında bizi yenmeleri hiç de sürpriz olmaz.

Üst Alt