AL 21/22 D Grubu M:2 | Fenerbahçe 0-3 Olympiakos | MS | 30 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:2 | Fenerbahçe 0-3 Olympiakos | MS | 30 Eylül

Hakemler yabancı olacağı için her zaman 0-0 başlıyor Avrupa'da Fenerbahçe'nin maçları. Kim Min Jae aynı şekilde topa atlasın elle dışarı atsın da kural kitapçığına göre ne karar veriliyor görelim.

Fenerbahçe'nin normalde kazanması lazım ama ligi düşünerek rotasyon yapacaklarını ve berabere kalacaklarını düşünüyorum.

Sivasspor falan olsa içtenlikle desteklerim ama Fenerbahçe olunca o içtenlik olmuyor. Türk takımı, ülke puanı diye desteklemek de samimi gelmiyor.

Onyekuru ve Valbuena'nin yedek baslayip sonradan yorgun defansa karsi oyuna girmesi kötü bir fikir olmayabilir. Fener'de Valencia ve Gustavo'nun performansi belirleyici olacaktir.

Bunlara ülkeye girişte centilmenlik yapılacak hızlıca otellerine yollanacak her türlü imkan sağlanacak.

Fener gidince girişte saatlerce bekletilecek her türlü zorluk çıkartılacak. Fener yener yenilir bilmem ama bu yunan takımlarına karşı ülkem niye böyle bir ezik turum sergiliyor sürekli anlamıyorum.

İlk maç dışarda olsa yine karşılık verilmezdi, bürokratlarımız neden korkuyor acaba?

Bunlara ülkeye girişte centilmenlik yapılacak hızlıca otellerine yollanacak her türlü imkan sağlanacak.

Fener gidince girişte saatlerce bekletilecek her türlü zorluk çıkartılacak. Fener yener yenilir bilmem ama bu yunan takımlarına karşı ülkem niye böyle bir ezik turum sergiliyor sürekli anlamıyorum.

İlk maç dışarda olsa yine karşılık verilmezdi, bürokratlarımız neden korkuyor acaba?
uefa kan alır yemez

Üst Alt