AL 21/22 D Grubu M:2 | Fenerbahçe 0-3 Olympiakos | MS | 30 Eylül - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:2 | Fenerbahçe 0-3 Olympiakos | MS | 30 Eylül

geriye dustun mu bu 3 lu savunma isi yas bence bekleri ileri yigip osu saglam tutup baski kurayim falan da olmuyor rakip tirt degilse. fenerin hem bekleri kotu hem de oslari. ilk golu yedikleri her mac kabus olur onlar icin

Severus Snape - 30.09.2021 17:12​

bos.gif

Açıkcası çok çekinmiyorum. Yunan ligi çok zayıf bir lig. Jimmy Durmaz Manuel Da Costa ile falan da şampiyon olabiliyorlar. Bizden daha iyi takım olduklarını kesinlikle düşünmüyorum. Tabi bizden çok aşağı bir takım da değiller.

Liginde 25 senede 22 kez şampiyon olan bir takımın avrupada çok daha fazla başarılı olması gerekiyordu. Bence avrupa özelinde başarısız bir takım. Sahamızda vurup geçmemiz lazım.

Severus Snape - 30.09.2021 17:12​

bos.gif

Açıkcası çok çekinmiyorum. Yunan ligi çok zayıf bir lig. Jimmy Durmaz Manuel Da Costa ile falan da şampiyon olabiliyorlar. Bizden daha iyi takım olduklarını kesinlikle düşünmüyorum. Tabi bizden çok aşağı bir takım da değiller.

Liginde 25 senede 22 kez şampiyon olan bir takımın avrupada çok daha fazla başarılı olması gerekiyordu. Bence avrupa özelinde başarısız bir takım. Sahamızda vurup geçmemiz lazım.

avrupada başarısız takimmis hahahaha

avrupada başarısız takimmis hahahaha

Olympiakos başarısızmış sanırsın Fenerbahçe her katıldığında yarı final oynuyordu. Şu kendimizi dev aynasında görme huyundan vazgeçemedik. Bizim ligin şampiyonu sadece 2-0 yenildi diye taraftarı sevinçten sokaklara dökülüyor yani özetle rezilleri oynuyoruz. Avrupa'da hangi takımla maç yaparsak yapalım şu dönemde rakip kim olursa olsun favori karşı taraftır bu kadar basit.

Ahmet Selim Kul: “Pereira ve Berke’nin olduğu bölüme doğru su bardakları atıldı. Berke dönüp ‘Ne yapıyorsunuz’ dedi.”

phahahhaaha

Üst Alt