AL 21/22 D Grubu M:3 | Fenerbahçe 2-2 Antwerp | MS | 21 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:3 | Fenerbahçe 2-2 Antwerp | MS | 21 Ekim

Avrupa'dan fiziksel olarak Süper ligin gerisinde bir takımda görmek varmış. Antwerp berbat takım. Onun dışında hakemde Fener lehine iyi çalışıyor penaltılar doğru ama Fener lehine verdiği fauller var ki komedi gibi. Hakem taraftar etkisi altında kald.
Geç geldiğim için 1.penaltı ile izlemeye başladım ama hakemin taraftar etkisinde kaldığı doğru. 2.Penaltı öncesi Osayi kendini atıyor, faul alıyor. Daha 2-3 pozisyon daha vardı böyle ama ev sahibi takım için normal bence. Avrupa'da Antwerp'in bir ağırlığı yok sonuçta. Oly falan olsaydı bu tarz kararlar veremezlerdi. Bu arada Kim özellikle bugün acayip savruk geldi. Öne çıkıyor, sonra geri koşup ofsayt çizgisini bozuyor falan. 2-3 kere yaptı. İyi bir takım olsa değerlendirirdi.

Fenerbahçe sahaya yayılım olarak felaket bir oyun oynuyor. Tamamıyla doğaçlama bir futbol. Bilinçsiz preslerle arkayı boş bırakıyor. Geriye çekilmez ve bu oyuna devam ederse 60'dan sonra oyundan düşerler ve yerler golü.

İyisinde kötüsünde değilim de Fenerbahçe'nin Avrupa maçları çok zevkli geçiyor bu yıl. Çok pozisyona girip çok pozisyon veriyorlar. Bir de inanılmaz tempo yapıyorlar sonra düşüyorlar ve top bir o kalede bir bu kalede oluyor bütün maçlarda. Avrupa'da riskli bu oyun anlayışı ama ben kendi takımım olmadığı için riske değil oynanan oyuna bakarım. Oyun da zevkli vallahi. PES 2013 gibi maç.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İkinci yarı Fener savunmaya çekilir Antwerp saplar bunlara. Fener bugün kazanamaz.
inşallah rengim.avrupada şuana kadar çok şükür Galatasaray dışında hiçbir takımı destemedim özellikle de febe ve bejekenin rakiplerini desteklemişimdir hep.Bununlada gurur duyuyor ve belçika temsilcisi Antwerp' e gönülden başarılar dili,yorum.Vurduğun gol yediğin ofsayt olsun Antwerp

ilki tamam değmiş ama salladı kendini. Belkide öyle yapmak lazım ama 2. penaltı ucuz yav. HERIF şark kurnazi itin teki
2. penaltıyı bende vermem ama adamın dokunuşu var o yüzden gri pozisyon yoksa bildiğin Valencia atıyor kendini ama ufak temas olunca Var bunda devreye giremez tamamen hakemin taraftar etkisinde kalmasıyla alınan bir penaltı hakemi hiç beğenmedim berbat bir hakem bu arada.

Üst Alt