AL 21/22 D Grubu M:6 | Fenerbahçe 1-1 Eintracht Frankfurt | MS | 9 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:6 | Fenerbahçe 1-1 Eintracht Frankfurt | MS | 9 Aralık

Fenerbahçe XI: Berke, Kim, Serdar Aziz, Szalai, Sangare, Sosa, Zajc, Novak, İrfan Can, Pelkas, Berisha

Frankfurt XI: Trapp, Chandler, Tuta, Ndicka, Jakic, Hasebe, Sow, Kamada, Kostic, Hauge, Borre

1 puana Fenerlilerin sevinmesi beni bozar umarım 7-0 yenilirler
EgBNy5aWAAAXR1O.jpg

Şerefsiz berisha yine kendini yere bıraktı ama hakem Türk olmadığı için tabiki çalmadı.
Antep attı bu arada.

Fener'in yenme/puan alma ihtimali oldugunu dusunmuyorum. Simdiden 2-3 pozisyon buldu adamlar cokta kasmadan hani. Tabi futbol bu bir iki k.k. vs olur simdi caps'e girmeyelim :) Ama izlenimim bu yonde.

Son düzenleme:
bunlar kazansa daha mı iyi ülke puanı için

oly yenilirse

biz de yenersek 15e atar mıyız kendimizi
Oly yenilirse Fenerbahçe’nin kazanması ülke puanı için iyi olur ama Oly galip gelirse lider çıkmaması gerek lider bitirmek ve son 16 yı garantilemek de ülke puanına 2 galibiyet ve 1 beraberlik kadar katkıda bulunuyor.

Canı gönülden alman temsilcisinin bu şikeci şeref yoksunlarını yenmesini istiyorum inşallah da yenecektir frankfurt bu arada ülke puanı geyiği yapanlara adamların 2. Başkanının bize ne dediğini hatırlamalarını öneririm.

Üst Alt