⚽ AL 21/22 E Grubu M:1 | Galatasaray 1-0 Lazio | MS | 16 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:1 | Galatasaray 1-0 Lazio | MS | 16 Eylül

Son 7 senedir şampiyon olan takımlar kör topal şampiyon olduğu için pek takmamak lazım böyle maçları kendimize neden bir tane bile süpüren şampiyon yok diye sormalıyız, ligimizin seviyesi böyle oldukça normal bu skorlar

Yav bir açıdan doğru da kimse kusura bakmasın bu takım PSV den 5 yiyecek takım değil kim ne derse desin.

Yav bir açıdan doğru da kimse kusura bakmasın bu takım PSV den 5 yiyecek takım değil kim ne derse desin.
Değil hepimiz üzülüyoruz ama ülke futbolu olarak 3-4 seviye geriye geldik bir takımla bir hocayla değişecek olaylar değil adamlar ileri gidiyor biz takmışız 8+3 7+4 e böyle bir lige hangi hocayı bulup getirip ne oynatacaksın

Yedlin Luyindama Olsson PvA
_____Aytaç Alparslan Berkan
_____ Babel _Diagne_ Ömer

T.D.: Fatih Terim

Al bakam defansı sağlama İmparatorçuk

Değil hepimiz üzülüyoruz ama ülke futbolu olarak 3-4 seviye geriye geldik bir takımla bir hocayla değişecek olaylar değil adamlar ileri gidiyor biz takmışız 8+3 7+4 e böyle bir lige hangi hocayı bulup getirip ne oynatacaksın

Eğer konu Türkiye Ligi'nde basariysa niye 7-8 m euroya stoper aldırıyor o zaman. Ben kabul etmiyorum arkadaş.

4-5 taksite bölünüyor işte genç topçu maaşı düşük, en azından politikası doğruya yöneldi yedlin Babel gibi bedava vasatlardan satabilecek oyunculara döndük
İyi de bu adamın elinde o dediklerin mümkün değil işi gücü kendini tatmin. O verilen paralara yazık. Allah'tan Ozanı önceden izliyormuş adamlar da yarım sezon oynamadan gitti çocuk. Yoksa sonu Mohammed gibiydi.

Yani şu maça ne diyebilirsin ki, adamların sırf orta sahası zaten maça 2-0 önde başlıyor. Avrupalı Galatasaray olayı da pek kalmadı gibi, umarım yanılırım tabii ki.

İyi de bu adamın elinde o dediklerin mümkün değil işi gücü kendini tatmin. O verilen paralara yazık. Allah'tan Ozanı önceden izliyormuş adamlar da yarım sezon oynamadan gitti çocuk. Yoksa sonu Mohammed gibiydi.
Mohammed güzellemesine hiç gelemiyorum oynasın atsın golünü kadroya girsin bak Halil’e mest ediyor bilekleriyle mohammed de bir şeyler yapsa da hak verebilsem

3-0 öne geçsek 3-4 bitirmeyi becerecek bir takım ve hocaya sahibiz. O yüzden umudum falan pek yok. Lazio atak yapmasa dahi biz bir şekilde 2-3 golden aşağı yemeden bitirmeyiz bu maçı. Takım savunmamız rezalet ötesi.

Üst Alt