⚽ AL 21/22 E Grubu M:2 | Marsilya 0-0 Galatasaray | MS | 30 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:2 | Marsilya 0-0 Galatasaray | MS | 30 Eylül

Tam tersi oyunu tutmak yerine kafa tutup oyun oynamalıyız. Lazio, Marsilya'dan çok daha güçlü bir takım. Onlara korkmadan oynadıysak, bunlara da yapmalıyız deplasman vs. demeden. Marsilya formda olsa da çok kırılgan bir takım.

@Gökhan Sancak

Marsilya'nın durumu ne? Sen en yakın olansın şu an yenme ihtimalimiz nedir

Ligde durum gayet iyi. Sadece 1 maç puan kaybı oldu. Payet ve Cengiz üzerine kurulu bir sistem var. Ne kadar 3-4-3 gözükse de 3-6-0’a yakın bir sistemle oynanıyor. Santraforsuz bir düzen.

Payet’i kitlersek kazanma ihtimalimiz yüksek. Cengiz’i bir şekilde hallederiz. Ama ben beraberlik bekliyorum.

Bir aksilik olmazsa ay sonu Marseille’de olacağım. Maça giderim diye düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ligde durum gayet iyi. Sadece 1 maç puan kaybı oldu. Payet ve Cengiz üzerine kurulu bir sistem var. Ne kadar 3-4-3 gözükse de 3-6-0’a yakın bir sistemle oynanıyor. Santraforsuz bir düzen.

Payet’i kitlersek kazanma ihtimalimiz yüksek. Cengiz’i bir şekilde hallederiz. Ama ben beraberlik bekliyorum.

Bir aksilik olmazsa ay sonu Marseille’de olacağım. Maça giderim diye düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evde ki bütün maçları kazanırsak deplasman da beraberlik iyidir

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Grubu lider bitiren direkt son 16 ya gidiyor.
2ci olan sampiyonlar liginde 3cu olan takimla son 32 turunda mac yapiyor.

1ci olmamiz lazim. Onun icinde en kotu ihtimal beraberlik almamiz lazim

Üst Alt