⚽ AL 21/22 E Grubu M:2 | Marsilya 0-0 Galatasaray | MS | 30 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:2 | Marsilya 0-0 Galatasaray | MS | 30 Eylül

bu hafta içi değil marsilya maçı,bi sonraki hafta içi ,şaşa o maça yetişir inşallah.bu hafta sonu ikinci yarı oynayabilirse oynatılmalı mutlaka ,marsilya maçında azda olsa maç kondisyonu ile çıkması lazım.diengi zorlasa zorlasa o zorlar ,inşallah oynarsa dieng yüzünden gene sakatlanmaz.

Gruptan ya çıkmak lazım yada sonuncu olmak lazım 3.olmak en kötüsü o.sacma sapan kupada daha fazla yorulmaya hiç gerek yok

Katılmıyorum. Bence orada yarı final ve finali görmek büyük olay olur. Hem prestij hem oyuncuların piyasası hem takım puanımız inanılmaz sükse olur. Aman yorulmayalım dediğimiz yer dandik Türkiye ligi.

Gruptan ya çıkmak lazım yada sonuncu olmak lazım 3.olmak en kötüsü o.sacma sapan kupada daha fazla yorulmaya hiç gerek yok

Senin düşüncende olan kişiler yüzünden 3.torbadan rakip Marsilya geliyor sadece 1 maç berabere kalmış olsak biz 3.torbadaydık.

o20qs2q.png

Şuna bak şunu görüp bırak Konferansı 10.kademe bir kupa olsa orda bile maç kazanalım demen lazımdı.

marsilya'yı ben lazio'dan önde tutuyorum. Sampaoli biraz bielsa ekolünden bir hoca. 3lü savunmayı değişik formatta oynatır, tempolu, sert, rakipleri oldukça yıpratan bir takım

hele ateşli marsilya taraftarı önünde oynamak oldukça zor. Beraberlik müthiş skor olur

Marsilya çok pasif baskıyla oynuyor press yapıyor ama boş biz düzgün oynayabilirsek gerçekten Marsilyayı yenmememiz için hiç bi sebep yok.
Marsilyayı izlerken bizim takımı izliyorum sanki defans anlamında.hatta bizden biraz daha sıkıntılılar gibi.
Yanlız komikliğe bak adamların iki maçına bakmışım tüm hücum planları kanata topu yetiştir üzerineyken rakipleri marsilyanın kanat oyuncularının topu almasına izin vermelerine gülmem geldi.adamlar hamle yapsa o toplara bunlar atak yapmayacak hale düşecekler .

Biz laizo maçındaki konsantrasyon ve azimle oynarsak bu marsilyaya yenilmemiz için lazionun yediği golden yememiz gerekir normalde.

Bizim için kilit noktalar belli ,full konsantrasyonla maçı istemek ve rakibin kanatlarına gelen topu kesmek.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne şekilde olursa olsun kazanmamızı çok istiyorum ama Terim kazanınca nasıl olursa olsun hakkettiğimizi düşünüyor ve enteresan tiplere giriyor 2 ucu boklu değnek

cengiz'i tutamayız gibi

beklerimiz biraz pırpır bir oyuncu gelince elek oluyor.

Pva cengizi sindirirdi sanki.pvanın hamleleri maşallah iyi ,güzel top kapıyor.marcaoda cengize etki ederdi.sağda boey oynasa ya da yedlin oynarsa savunma kısmını iyi yapmamız durumunda kanatları kitlememiz mümkün.geriye kalıyor genduzi.onuda berkan kitleyebilirseki yapabilir kısmetse.maçı sıkıştırabiliriz ve biz aslında marsilyanın yaptığını yaparsak (biz kanatlarımıza topu verip onlar gibi isabetli orta yada içe katedip kaleye şutlar atarsak)adamlar çok çaresiz kalabilir kısmetse.
Yani demek istediğim doğru oynarsak ,3 puan lazioya göre daha olası görünüyor.tabii benimkisi tahmin gerçeği ancak allah bilir elbette

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt