⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

Akıllı oynarsak çok rahat kazanırız ama bizde o ışığı görmüyorum.

Bu maçın en fazla berabere düşünüyorum maalesef. Rusya deplasmanlarında bizim takımlar direkt handikaplı başlıyor maça kafa olarak yok iklim yok soğuk bilmem ne diye.

Kazanırız diye hissediyorum ama beraberlik de böyle bir haftada gayet iyi ve yeterli olur. Bjk maçı daha önemli.Sakin rölanti oyunla,yormadan en az bir puanı alıp dönelim.

Kazanırız diye hissediyorum ama beraberlik de böyle bir haftada gayet iyi ve yeterli olur. Bjk maçı daha önemli.Sakin rölanti oyunla,yormadan en az bir puanı alıp dönelim.
insallah futbolcular öyle düsünmüyorlar. Moskova maci bjk macindan cok daha önemli. Bjk maci telafisi var, moskova macin yok. kaybdersen 4. olma ihtimalin bir hayli artar. böylece yine bir sene pek puan toplamadan avrupadan eleniriz.

her sene sampyion olsan bile avrupada sifir basari elde edersen hic bir önemi yok benim icin.

Liderlik düşünüyorsak (ki düşünmemiz lazım) 2 final niteliğindeki maçların ilki.

benim beklentim en kötü 4 en iyi 6 puan ile 10 puanla içerideki Marsilya maçına çıkmak.

Ama bu berbat bir top oynadığımız gerçeğini değiştirmiyor.

Şu an lider isek - lazio kalecisinin şansımıza topu içeri almasıdır. Defansi iyi tutuyor takım ama 2 top yapmaya gelince çok kötüyüz şu an.

Daha çok vakit var bu maça. 3 haftada bizde ne değişir bilmem ama biraz bir şeyler olmaya başlaması lazım artık temmuzda değiliz , ligin ilk 3 4 haftasını geçtik. biraz meyve vermesi lazım bazı şeylerin ama Teknik ekibe bu açıdan güvenim var mı ? yok.
evet oyun olarak iyi değiliz ama Lazio maçı en iyi oynadığımız maçtı. Hem oyun hem pozisyon olarak. o maç sans degildi

Lokomotiv bu maça ya tamam ya devam havasıyla çıkacak büyük ihtimalle, yani içeride bizi yenemezlerse büyük ihtimalle 4. sırada tamamlarlar bu grubu

O yüzden işler bizim açımızdan daha iyi olabilir, Avrupa 'da genelde oynamaya çalıştığımız oyun rakibi açmaya yönelik, rakibi boğan bir oyun değil de daha tutucu bir oyun oynuyoruz ve Lokomotiv sahaya kazanmak için çıkarsa bizim işimize gelebilir

Bakalım inşallah beklediğimizden bile daha iyi sonuçla ayrılırız Moskova 'dan

İşin kötü yanı rakipler nasıl oynarsa oynasın biz berbat oynuyoruz ,malesef futbol oynamıyoruz die kim ne oynasa baskın geliyor.emin ol tek şekilde güzel oynarız ,o da rakip gönülden ben bu maçı gs kazansın istiyorum put gibi duracam derse o zaman dehşet oynarız işte.bak bu son yazdığım şey acı ama gerçek halimizdir.biz gerçekten bu kadar berbat oynuyoruz,anca rakip böyle yaparsa harika oynarız.durumumuz iyi değil İNŞALLAH bianda işler harikaya dönerde 2000 gs ye yakın oynayabilir hatta iki üç katı iyisi oluruz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lokomotiv bu maça ya tamam ya devam havasıyla çıkacak büyük ihtimalle, yani içeride bizi yenemezlerse büyük ihtimalle 4. sırada tamamlarlar bu grubu

O yüzden işler bizim açımızdan daha iyi olabilir, Avrupa 'da genelde oynamaya çalıştığımız oyun rakibi açmaya yönelik, rakibi boğan bir oyun değil de daha tutucu bir oyun oynuyoruz ve Lokomotiv sahaya kazanmak için çıkarsa bizim işimize gelebilir

Bakalım inşallah beklediğimizden bile daha iyi sonuçla ayrılırız Moskova 'dan
rakipler bizden üstün olduğu için doğal olarak oyun oraya yöneliyor. basit gol yemediğin her dakika avantaja dönüşüyor. akşam da benzeri senaryoyu izleriz. belli de olmaz bizimkilerin işi 2 tane atıp gelebiliriz.

insallah futbolcular öyle düsünmüyorlar. Moskova maci bjk macindan cok daha önemli. Bjk maci telafisi var, moskova macin yok. kaybdersen 4. olma ihtimalin bir hayli artar. böylece yine bir sene pek puan toplamadan avrupadan eleniriz.

her sene sampyion olsan bile avrupada sifir basari elde edersen hic bir önemi yok benim icin.

Kaybetseler de olur demedim zaten.İkili averaj uygulanan sistemde muhtemel rakiplerinle yaptığın maçlar en az bu maç kadar önemli ve telafisiz.

Moskova'nın şuan ki şartlarından dolayı çok zor bir deplasman değil gibi ama sonuçta uefa platformundayız her şey olabilir. Tek gollü galibiyet sürpriz olmaz. Beraberliğe de iyi bir sonuç diyebiliriz.

Berkan ortasahanın kilit konumunda olacaktır bu maç. Umarım Kerem yine sol tarafı felç etmez.

Üst Alt