⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

Marsilya macindaki strateji ve oyun planina devam etmeliyiz

Iyi mücadele ettigimiz sürece avrupa da kaybetmeyen bir takim oluruz,özelikle uefa avrupa liginde mucadele gucu yüksek olunca yeterli oluyor puan veya puanlar icin

IMG_1319.JPG

Gs yi hafife alırsan sana çakar lazioya çaktığı gibi.istediğini alamazsın böyle işte!
Yanlı şuan aynı bakış bizden lokomotive var,bakışımızı değiştirip en ciddi rakip olarak görmezssek bu açıklamanın aynısını bizim oyuncuda yapar maç sonu.

Biz nezaman rakibi rahat yeneriz dediysek kesinlikle cezamızı yemişiz.loko bence en zor maçlarımız olacak ve özellikle kendi sahalarında ölümüne oynayacaklardır.çünkü hala şansları çok ciddi şekilde var ve biz lazio ve marsilya ayarında görmeyeceğiz korkarımki.bu iki durum bizi fark yemeye bile götürür.zerrede şaşırmam.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Grubu lider olarak tamamlamak çok çok önemli bu sefer, L.Moskova maçlarını kayıpsız geçebilirsek bu kapıyı aralarız yok olmazsa da Lazio 'nun performansını gözetmek lazım. Eğer Lazio istediğimiz sonuçları alabilirse Lazio ile birlikte bu gruptan çıkabiliriz

4. olmayalım da yeter ki şu grupta

Grubu lider olarak tamamlamak çok çok önemli bu sefer, L.Moskova maçlarını kayıpsız geçebilirsek bu kapıyı aralarız yok olmazsa da Lazio 'nun performansını gözetmek lazım. Eğer Lazio istediğimiz sonuçları alabilirse Lazio ile birlikte bu gruptan çıkabiliriz

4. olmayalım da yeter ki şu grupta
4. lük artık bir seçenek olmaktan çıktı hiç sanmıyorum çok büyük düşüş yaşamamız gerek.

2 lokomotif maçı en az 4 puan şart deplasmanda berabere kalırsak evimizde yenmemiz şart, deplasmanda yenersek evimizde hayli hayli yeneriz 2 maçta 6 puan olabilecek en iyi senaryo, 2 maçta 4 puana fitim, 4 puanın altı başarısızlık olur

bu deplasmani kazanirsak minimum 2.lik hayirli olsun. her seyi bu mac belirleyecek

Nando
Boey Nelsson Marcao PvA
Berkan
Morutan Cicaldau
Baris Diagne Halil
Gerçekten bu Barış Alper ne zaman şans bulacak acaba ?
Kerem çok çok başarılı mı ? değil, o olmadan olmaz diyebiliyor muyuz ? değil

Bir yandan da u21 takımının hücumunda parıldıyan süre bulduğu Randers maçında 45 dakikada bile bizi çok etkiledi, Kerem 'le artık bir forma yarışına girsinler Kerem bu işin böyle devam etmeyeceğini takıma ciddi zarar verdiğinin farkına varsın artık

Barış Alper forma şansı bulur da 1-2 maç iyi performans gösterirse o zaman ciddi ciddi Kerem 'in elinden alabilir formayı ama Fatih Terim Barış Alper 'e değil Babel 'e formayı verir Oğulcan 'a verir ne bileyim iyileşirse Arda 'ya verir o formayı

Bizde istikrar olmadığı için şüpheyle yaklaşıyoruz. Yine Ligi batırıp bu maçta da bozguna uğrarsak şaşırmam.

Bence yine kapan - çık oynamalıyız. Rakibi hafife alıp haldır haldır saldırmaya gerek yok. Marsilya veya Lazio maçlarından daha fazla fırsat buluruz diye düşünüyorum. 1-2 tane tıklayıp dönersek, Konferans Ligi'ne devam etmemiz garanti olur.

özeti izledim. lazio delik deşik etmiş bunları rahat 7-8 olurmuş dünyaları kaçırmışlar.
10 numaralı topçuları iyi gözüküyo top sürüş stili jajayı hatırlattı bana.

1 points de buradan alırsak çok iyi olur epey zor bir deplasman olacaktır. Buradan 1 ve sonra içeride oynayacağımız Loko ve Marsilya maçlarından 4 puan alırsak bu işi bitiririz gibi.

Moskoflar mutlak galibiyet için çıkacaktır eğer savunma anlayışımızı bu şekilde devam ettirirsek kontralarla güzel bir galibiyet elde ederiz

Üst Alt