⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

Açıkçası ilk kurayı çektiğimizde o günkü futbolla PSV sonrası ya 3. olarak konfederansa gideriz ya da 2.ci olur CL den gelecek 3. ile karşılaşırız diyordum. Lazio sonrası umutlandım ve çok şükür bugündeyiz.

Bu dakikadan sonra kesinlikle ve kesinlikle lider olarak çıkmamız lazım. ikinci olmak ekstra bir rakip ve ekstra maç takvimi demek (ve CL 'den geleceği için güçlü olacaktır). Onu direkt ekarte etmek sonra dişli rakiple son 16da oynamak çok daha keyifli bir pozisyon.

Lokomotifi evde yenersek ve Marsilya evinde Lazio ile berabere kalırsa (aslında Marsilya'nın yenmeside olur):

Mar- Laz berabere biterse:
Biz 10
Lazio 5
Marsilya 4
Loko 1

Marsilya yenerse:
Biz 10
Marsilya 6
Lazio 4
Loko 1

Marsilyanın yenmesi Loko maçından sonra evimizde marsilyaya YENILMEZ isek lider çıktık demektir. Lazio deplasmanı umrumuzda olmaz ülke/klüp puanı haricinde. ( Bu sitede çok rahat takibi oluyor - takımın adı üstüne basınca total gelir vs detaylarını görüyorsun bu arada)

Berabere biterse Lazio'nun yetişmek için 1 şansı olur son maçımız italya.

şu pozisyonda çok avantajlı sayılırız .Lokomotifte açıkçası çok ortalama takımmış o yüzden evimizde kesin yenmemiz gerek - hataya yer yok o maçta.

Günaydın renkdas lar ben bizim taraftarı anlamıyorum lazio marsilya lokomotif moskovanin olduğu grupta elimizi kolumuzu salliyarak çıkacağımız felan mı sanılıyor 23-24 yaş ortalamasıyla genç bir takım kurulmuş üstelik gruptaki en yeni takım biziz bizim forumdaki arkadaşlar kötülemekden başka birsey yapmıyor hiç bir takım bir anda çok mükemmel oynamaz zamanla oynar Beşiktaş kendince atak yapmaya çalışıyor 0 puanda fener 2 puanda demek ki doğru oynamak önemli takımi illa eleştirecek olursak hücum organizasyonlarınimizi geliştirmek gerekiyor onun dısında defans çok iyi durumda gedson ve iyi bir kanat alsak çok farklı durumlara geliriz

uefa iyiymiş be özlemişiz , ki rakipler yine uefaya göre baya iyi . şöyle antwerpli falan bi grup değil sonuçta :) şampiyonlar ligi uzak dursun bi müddet abi , parası marası batsın. makas çok açıldı . biraz avrupa maçı kazanıp son yılların kötü skorlarını silelim

Son 16 ya kalırsak 12-15 puan,
çeyrek final yaparsak 16-19 puan,
yarı final yaparsak 20 - 23,
final ise 24 üzeri puan kazanabiliriz galibiyet durumlarına göre.

Son 5 seneki puanlarımız rezil ötesi, bi an önce ilk 20ye adım atmalıyız

Şampiyonlar Ligine girmemek için özellikle elendik diye düşünüyorum.

Futbolcular genç. Direk CL'de güven kaybı yaşamasınlar, yavaş yavaş bir kazanma kültürü oluşsun istenilmiş olabilir..

Bu takim yeni kurulmus
Kandirmayin kendinizi iyi futbol falan oynamadik. Taa ki Morutan ve Diagne girene kadar. Liderlik mukemmel oldu. Bence gruptan cikmayi garantiledik. Geriden oyun kurma safsatasini biran once birakmaliyiz.
Offf bu turturmussunuz iyi futbol oynamadik iyi futbol oynamadik.kotu fuybolla 7 puan yaptik su gruptan .Rakipler koy takimi degil.Bu takim yeni kuruldu ilerleyen zamanlarda oyun olarakta duzelicez.Su yeni Takimin su gruptan cikmasi bile basari ve umut verici bi durum ilerki yillar icin her mactan sonra .

sayet ikinci olursak tahminimce bu takimlar SL den gelecek.

brügge
porto
benfica
sheriff
lille
zenit
sporting
bergamo

zor takimlar var ama iyi 6-8 Posiyon mevki transfer edilirse gecilmeyecek takim yok.

Üst Alt