⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

Sağlığı etkileyecek soğuk olursa inş. sakatlık falan yaşamadan döner topçular. Bir taraftan puan çıkarmamız da lazım. Zor maç olacak.

Hava futbol oynamaya elverişli gözüküyor, sonuçta kar kış altında maç yapmayacaklar.

Taktik olarak benim önerim aşağıdaki gibi olacak:

Muslera
Yedlin-Nelson-Marcao-PVA
Cica-Berkan-Taylan
Morutan
Muhammed-Diagne​

FCIl-O2WQAYu5st

Bence Mostafa 'nın bu maçta da ilk 11 başlaması lazım, öyle çok inanılmaz pozisyon zenginliği olan bir maç beklemiyorum ama Lazio maçında Halil 'in Marsilya maçında Kerem 'in yakaladığı gibi 1-2 pozisyona girdiğin zaman ordan golü zorlayacak ortalığı karıştırıp golü çıkaracak adam Mostafa Mohamed bana kalırsa

1 kere girsin o pozisyondan golü çıkarsın zaten maçı senin lehine çevirir adam,

Bir de Yedlin 'in son maçta defansif açıdan bu kadar iyi olması sevindirici, çok acayip bir atlet bir sprinti bir sıçraması var bayağı rakibine üstünlük kurabiliyor

avrupa maçlarında türk kulüpleri için puan almak artık lüks.

rus ukrayna gibi doğu avrupa takımlarının futbolu bizimkine çok benzer. batılılar gibi hızlı, dikine, tempolu ve kaliteli top oynamakta zorlanıyorlar türkler gibi. ama tabi rus milli takımından da gördüğüm üzere türkler kadar da kötü değiller futbolda. bu yüzden avrupada puan alınacaksa en iyi rakip yine doğu avrupalılar. öyle hollanda portekiz gibi takımlardan puan almak artık zor. zaten ingiliz alman ispanyolu katmadım bile işin içine.

alınabilecek en iyi puan 1 puan gibi duruyor. 3 puan alırsak şaşırırım. yenilirsek şaşırmam

qvllxxqv.jpg

Böyle bir kadro ile çıkmalıyız bence, Kerem ve Mohamed milli takımlarında 2 maç oynadılar üzerine Konya maçına çıktılar Beşiktaş maçından önce dinlendirebiliriz bu isimleri. Geri kalan mevkilerde bence rotasyona gerek yok zaten 4 gün süre var Beşiktaş maçına kadar.

Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Markus Gisdol: "Fatih Terim ile tanışma fırsatı bulmuştum. Ona Almanya'da 'kurt hoca' derler. Galatasaray'ın oyununda teknik direktör dokunuşu görünüyor. Taktik olarak çok disiplinli oynuyor. Rakibe sürekli baskı yapıyorlar. Kenarlarda sürekli hücum etmek için koşan çok hızlı oyuncuları var. Üzerinde çalışmamız gereken şeyler bunlar olacak."

Bunlara gerek yok kaleciye ve taylana top gelince pres yapın ok.
Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Markus Gisdol: "Fatih Terim ile tanışma fırsatı bulmuştum. Ona Almanya'da 'kurt hoca' derler. Galatasaray'ın oyununda teknik direktör dokunuşu görünüyor. Taktik olarak çok disiplinli oynuyor. Rakibe sürekli baskı yapıyorlar. Kenarlarda sürekli hücum etmek için koşan çok hızlı oyuncuları var. Üzerinde çalışmamız gereken şeyler bunlar olacak."

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunların TD gerçekten bunları gözlemlediyse hiç toptan anlamıyor demektir. Yeneriz bunları.....

avrupa maçlarında türk kulüpleri için puan almak artık lüks.

rus ukrayna gibi doğu avrupa takımlarının futbolu bizimkine çok benzer. batılılar gibi hızlı, dikine, tempolu ve kaliteli top oynamakta zorlanıyorlar türkler gibi. ama tabi rus milli takımından da gördüğüm üzere türkler kadar da kötü değiller futbolda. bu yüzden avrupada puan alınacaksa en iyi rakip yine doğu avrupalılar. öyle hollanda portekiz gibi takımlardan puan almak artık zor. zaten ingiliz alman ispanyolu katmadım bile işin içine.

alınabilecek en iyi puan 1 puan gibi duruyor. 3 puan alırsak şaşırırım. yenilirsek şaşırmam

Rusya düşüşte aslında Zenit hariç adam akıllı puan toplayan takımları yok bu sene , geçen yıl 4300 puan almışlar bu sezon şuana kadar 2500 biz o kadar kötüyüz 3500 topladık , Rusya'da da bizim gibi yabancı kuralı var 11 oyuncudan 6 tanesi yabancı olabiliyor.

Aha bir Terim hayranı daha

Üst Alt