AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım

loko lazio maçına baktım ikinci penaltıyı resmen uydurmuş hakem.
lazio adına bizim aleyhimize en ama en tehlikeli durumlardan biri duran toplar.lazio dün kaç tane duran top kullanmışssa saymadım ama hepsi yüzde yüzlük gol pozisyonu oldu.bu bizim için çok kötü bi mesele.çünkü biz bu konuda berbatız.

çok rahat pozisyona giriyorlar ve gerçekten hücumun hakkını veriyorlar.ceza sahası içinde çok kıvraklar.bizim net şekilde bir pozisyona dahi girsek onu atmamız lazım ve çok sağlam defans yapmalıyız en başında hava topları duran toplar .
Lokomotiv yedek kadroyla cikmis maca

Uzun zamandır oynadığımız en iyi futbol. Ancak nedeni Marsilya nın oynadığı baskılı futbol. Geri bomboş kaldı. Rahatça pozisyonlara girebildik. FB ye de aynı oyunu oynayabilirdik ama olmadı. Babel in yeteneklerine hayran kaldım. O yaşta ne taklalar, ne parendeler attı. :)

keşke hep avrupada oynasak ligin şaibesi bıktırdı birilerinin hak etmedikleri koltukları oturup maçların senaryosunu yazması falan öffff yani yeter

biz tam bi geçiş oyunu takımı olduk avrupadaki başarı sebebi burdan geliyor. ligde ise kapanan takımlara karşı sıkıntı çekmeye devam edeceğiz gibi duruyor, o yüzden set oyunu oynatabilecek santrafor ve bir kanat oyuncusu transfer edilmesi gerekli gibi.

alman spiker hakemi sürekli savunmaya calisti ama resmen maca müdahale etti serefsiz

hem kirmiziyi atladi, hem olmayan bir penaltiyi uydurdu

Üst Alt