AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım

valla elenelim girsin birilerine biz puan alalim avrupada sayemizde baskalari cl direk gitsin, elenin fbjk gibi yapin!!!

Mustafa sezon başında ciddi süre aldığı maçlarda da sıkıntı yaşadı. Mostafa'nın ligde ilk 11 oynamasına karşı değilim ama Avrupa'da Halil daha uygun oyunumuza bence.

Mustafa ciddi sakatlıktan döndü ama.kondisyonu yetersizdi oyüzden form düşüktü ama hoca form tuttuğu zaman bile oynatmıyor.son 6 maç 4 gol atmış işte.daha ne yapsın adam ama genede oynatmıyor egoist herif

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mustafa ciddi sakatlıktan döndü ama.kondisyonu yetersizdi oyüzden form düşüktü ama hoca form tuttuğu zaman bile oynatmıyor.son 6 maç 4 gol atmış işte.daha ne yapsın adam ama genede oynatmıyor egoist herif

Beşiktaş maçında penaltıyı kaçırmasa bu kadar kesilmezdi. Geçen sezonki Denizli maçında da aynı şekilde penaltı kaçırmıştı. Terim forvet konusunda eleştirilebilir ama Mohamed'in de sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum.

Beşiktaş maçında penaltıyı kaçırmasa bu kadar kesilmezdi. Geçen sezonki Denizli maçında da aynı şekilde penaltı kaçırmıştı. Terim forvet konusunda eleştirilebilir ama Mohamed'in de sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum.
bizim takım da kim oynadığından bağımsız olarak forvet pozisyonunu beslemek için pek uygun bir takım değil gibi üstat

forvetlerimiz sıkıntılı ama doğru düzgün kanat hücumu yapamayan, içeriye top taşıyamayan bir takımda forvette kim olsa sırıtır gibi.

sadece halil gibi orta saha kimlikli oyuncular biraz varlık gösterebilir. muhtemelen o yüzden daha çok onu tercih ediyoruz.

bizim takım da kim oynadığından bağımsız olarak forvet pozisyonunu beslemek için pek uygun bir takım değil gibi üstat

forvetlerimiz sıkıntılı ama doğru düzgün kanat hücumu yapamayan, içeriye top taşıyamayan bir takımda forvette kim olsa sırıtır gibi.

sadece halil gibi orta saha kimlikli oyuncular biraz varlık gösterebilir. muhtemelen o yüzden daha çok onu tercih ediyoruz.
Evet bak kanat ortasında ciddi eksiğiz. Mohamed'in Mısır'daki golleri hep kafaylaydı. Herifi kafa konusunda bizim oyunumuz köreltti buna katırlıyorum ama diğer işlerde Mohamed bizden önce de eksikmiş gibi duruyor.

Aşırı derecede sıkıcı bir maç bekliyorum 0-1 ya da 0-2 yeniliriz muhtemelen. Büyük maçlarda iç saha artık avantaj olmaktan çıkmaya başladı. Nasıl oluyorsa taraftar baskısı karşı takıma yarıyor, bizimkiler mala bağlıyor.

Bunun için kesiliyorsa bi oyuncu emin ol hocası onu kesmek için bahaneler arıyordur.geçen sene artistçe diyodu bi penaltı için oyuncu kaybetmem diye. messi bile kaçırıyor bu dünyada.

Renktaş elinde lewandowski yok muhammed var ve senin golcün bu çocuk.senin yapman gereken şey bu golcüne göre oyun oynatman ve bu çocuğu beslemen.sen son 6 maçta 4 gol atan oyuncunu hala kendini bulmuşken kesik atıyorsan muhammedin burda ne suçu olacak.adam açık açık diyorki ben kim nekadar iyi olursa olsun halili oynatacam.bu adamın olayı bu.yaw vallahi gomiste olsaydı yeminle gene keserdi.bu adam bişeye taktığında dünya ters dönse vazgeçmiyor.benim nefret kusmamın sebebi bu.adamda at gözlüğü var görmek istemiyor hatasını günahını yanlışını.

Evet bak kanat ortasında ciddi eksiğiz. Mohamed'in Mısır'daki golleri hep kafaylaydı. Herifi kafa konusunda bizim oyunumuz köreltti buna katırlıyorum ama diğer işlerde Mohamed bizden önce de eksikmiş gibi duruyor.
aslında bize gelmeden önce bir youtube yayıncısı (sinan yılmaz'dı sanırım) herifin sırtı dönük oynayıp servis yapmakta ve preste iyi olmadığını söylemişti.

ama ilk maçlarında mostafa tam tersi bir kimlik çizince herkes bunları sürekli yapabileceğini sanmaya başladı.

sonra herif normale döndü tabi.

Hocadan bir Babel hamlesi bekliyorum tecrübeli Feghouli'yi kesip tecrübeli Babel'i koyacaktır keza tecrübeli adamlar olmayınca daha iyi oynuyoruz illa ki oyunumuzu mahvedecek birilerini koyacaktır.

Üst Alt