⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star

Kimle gelisicen aytacla taylanlami gelisicen berkan 12 km kosmus diye ovuluyor anadolu takimimiyiz biz kostu diye futbolcu begeniyor hucum ozurlu bir takimiz rakip olsam su takimdan hic kimseden cekinmem onlemde alma
Benim bu konudaki fikirlerimi daha önceden belirttim. Tekrara düşmek için fazla şey yapmıyorum. Herkes ooo genç derken ben kilit noktalarda yaşa paraya falan bakmamamız gerektiğini söylüyorum. Her transfer dönemi hücum oyuncusu geldi mi diye geliyorum. Yanlış adama söylüyorsun hocam.

Kimle gelisicen aytacla taylanlami gelisicen berkan 12 km kosmus diye ovuluyor anadolu takimimiyiz biz kostu diye futbolcu begeniyor hucum ozurlu bir takimiz rakip olsam su takimdan hic kimseden cekinmem onlemde almam
hücum özürlüyüz ama gidip biz defansı tamamen yeniledik. öncelik hücum oyuncusu almak iken geçen senenin dahi gerisindeyiz şuan. orta saha desen elle tutulur bir adam yok. kadro yapılanması tamamen rezalet.. bunu biz görüyoruz ama bu kulübü yönetenler, bu kadroyu kuranlar göremiyor.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne uefaya gidin ne diger kupayi lige devam edin surekli takimla oynayacak hoca belli oldu .Rotosyon rotosyon yedi bizi takim bir turlu oturmuyor.

Arkadaşlar gelin şu konuda bir anlaşalım. 2 kanat, 2 orta saha değil her pozisyona 3er alternatif gelse de 2 ay sonra yime aynı oyunu izleyeceğiz. Niye göremiyorsunuz bunu yaa. Gelen oyuncuların hepsi sabun köpüğü gibi önce bir parlayıp sonra yok oluyorlar. Biz ise forvet için "top gelmiyorki", defans için "adam tek başına ne yapsınki" gibi güzellemeler yapmaya devam ediyoruz. Oyuncuyu transfer eden de, geldiği zamanki performansından geriye gitmesine sebep olan da, o topun forvete gitmemesinin teknik-taktik sorumlusu da hoca.

Bir çin atasözü bir yer pis kokuyorsa hemen ordan uzaklaş, hala kokmaya devam ediyorsa git yıkan der. Sorunun oyuncu kalitesinde olmadığını anlamak için kaç transfer daha yapmamız gerekiyor?

Hep gedson diyoruz ama sert sağlam ileriye isabetli uzun olsun kısa olsun paslar atan melo tarzı fernando tarzı 6 numara daha elzem gibi

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

melo,fernandinho fiziginde degil-de daha mobil fizikli fakat yaraticiligi ve oyun gorusu ile bahsettigin noktalari iyi yapan bir oyuncu var idi santa c takiminda ismi *morita...3~5 arasina bitebilirdi. sevgili @Keramettin TANRIVERDİ de bilir keza.

-
mac icin yazasim gelmiyor. takim olarak vasat bir performans.....
*ayrica dikkatimi cekti; 6 kez ofsayt - normal degil bir mac ozelinde....

ps;

acikcasi lig macimizdaki 11i ve oyun anlayisini daha cok benimsedim,efektifklik adina......

2018 şampiyonluğu için eyvallah...Ancak sonrasında hep eleştirdim, hiç memnun olmadım. Oluşturulan bütçeler, yapılan transferler böyle berbat bir futbolu izah etmeye yetmez ki ezeli rakiplerimiz de maddi bakımdan bizden beter durumdalardı aynı periyodda...

FT ile Galatasaraylılığı özdeşleştiren forumdaşların mesajlarını okudukça, neredeyse kendimden şüphelenip ''Acaba haksızlık mı ediyorum, bu takımın iyi yaptığı hiç mi bir şey yok?'' sorusu aklımdan geçiyor, olumlu cevap bulamıyorum. Var mı? Varsa nedir?..

hücum özürlüyüz ama gidip biz defansı tamamen yeniledik. öncelik hücum oyuncusu almak iken geçen senenin dahi gerisindeyiz şuan. orta saha desen elle tutulur bir adam yok. kadro yapılanması tamamen rezalet.. bunu biz görüyoruz ama bu kulübü yönetenler, bu kadroyu kuranlar göremiyor.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya olurmu sol beke yillik 1.8 vermek stopere 7 milyon vermek bunlar normal seyler gol atan kazanmiyor gol yemeyen kazaniyor su kadar kosan defansif adama ragmen her mac gol yemek oda ayri bir meziyet ulu terime sorun bu adam futboldan zerre anlamiyor diyince 20 senesi gecmis diyorlar

Bence transfere falan gerek yok. Takımda kim nerede nasıl oynayacağını, ne zaman kime nasıl pas atacağını falan bilmiyor. Yeni gelenler de bilemeyecek.

Bu takım lig bitiminde ilk 3'e giremez. Hatta ilk 5 çok iddialı gibi olacak ama, bir 5-6 hafta izlemek istiyorum.
Utanmadım değil... Elin dandik Danimarka takımı ne güzel takım halinde oynuyor.

Kombinasyon futbolu
2e1 verkaçlar
Duvar pasları
Dinamik oyun ve saha parselasyonu
Oyuncular bizim gibi statik durmuyor
Rakip defansın arkasına paslar ve koşular
One-Touch-Futbol
(...)

Her Avrupa rakipi bunu yapıyor. Herifler taktik antreman'da ne öğreniyorlar ise, uyguluyorlar sahada.

Bir de bize bak.

BamBamBam kafası kesik tavuk gibi, bireysel ayaklara dan medet uman, doğaçlama freestyle kendi suyumuzda pişiyoruz - VE BU 2-3 YIlDIR BÖYLE GİDİYOR.

Sadece sonuç değil, güzel ve modern Futbol izlemek de bizim hakkımız. Hele hele senden 2-3 gömlek küçük takımlar bunu yapabiliyor ise, o kısıtlı bütçeleri ile...

Bu takıma tecrübeli ve kaliteli bir 10 numara ve forvet şart. Genc bir takim kurmak güzel ama ilk 11'de bu genc oyunculara liderlik yapacak bir iki oyuncu lazım. Diagne ve Falcao'dan kurtulup bir forvet almalıyız. Bence hem Mostafa hemde Halil'in bonservisi alınmalı ama su anda ikiside tek forvet oynayacak seviyede degiller. Gedson gelecekse Cicaldau'yu yerine bir 10 numara almalıydık.

Yıllardır söylüyorum, oynatacağın bir oyun varsa, oynatacağın oyuna göre oyuncu seçersen, adama da ne istediğini güzel anlatırsan, kondüsyonu da iyi olursa
Tolga Ciğerci’yi bile yıldız yaparsın

Taktiğin yoksa, oyunculara birşey anlatmayıp çıkın doğaçlama oynayın dersen, 30 dk.yı bile çıkaracak kadar çalıştırmazsan
8 milyona aldığın stoper top kaptırır
gol kralı golcü 11’e giremez
PL görmüş adamlar bu ne len der kaçar veya salarlar
Bari tehlike yemeyeyim diye stoperler arası paslaşır durursun

Epeydir takip etmiyorum maçları, tff ve siyasetin müdahalesi sebebiyle. Ama bu yedlin yeni galiba yalnız hiç bir fonksiyonu yok gibi ne diye alındı acaba

Üst Alt