⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Play-Off Turu M:1 | Randers 1-1 Galatasaray | MS | 19 Ağustos | Star

hem AL hemde KL'nin Play-off ları aynı anda oynandığından yenilen ekipler KL gruplara kalıyor çünkü artık ön eleme turu kalmıyor. Ama hedefimiz AL gruplarına kalmak
neyseki sivas hamsilerde f5 te bizde olası elememiz durumunda yinede avrupaya devam ediyorsak buda iyidir.bu takımlar hiç olmazssa orda güzel puan toplarlar

3 takım grupta garantiyiz 1 de zivas atlarsa çok iyi olurdu
ben yanlış yazmışım elenmemiz durumunda yazacakken elememiz yazmışım.şimdi biz hamsiler ve sivas turladık bu akşam.artık şu önümüzdeki turda elensek bile direkt konfedarasyon ligine gruplardan başlamayacakmıyız.yani bu akşam turlamamız gruplara direkt gidişimizi sağlamayacakmı konfedarasyona

ben yanlış yazmışım elenmemiz durumunda yazacakken elememiz yazmışım.şimdi biz hamsiler ve sivas turladık bu akşam.artık şu önümüzdeki turda elensek bile direkt konfedarasyon ligine gruplardan başlamayacakmıyız.yani bu akşam turlamamız gruplara direkt gidişimizi sağlamayacakmı konfedarasyona

Şöyle fb ve biz elenirsek konferans gruptayız zivas ve ts zaten konferansta olduğu için elenmeleri durumunda veda ediyorlar komple.

Şöyle fb ve biz elenirsek konferans gruptayız zivas ve ts zaten konferansta olduğu için elenmeleri durumunda veda ediyorlar komple.

Hay bin yasa. Ben yazmaya geldim simdi. TS zaten Konferans liginde ve olabilecek belki de en kotu kurayi cektiler (kagit ustunde) dolayisiyla her ikisi de eleniyor/veda ediyor Avrupa'ya. Biz Avupa ligindeyiz elenirsek Konferanstayiz. Bu arada fener kimle oynuyor ?

Liglerinde 1.ler 4 maçın ardından
Bahanesiz almamız lazım
Oyunda düzelme olması lazım, saçma sapan hataların olmaması ve hocanın değişiklik yapması gerekirken uyumaması lazım

Liglerinde 1.ler 4 maçın ardından
Bahanesiz almamız lazım
Oyunda düzelme olması lazım, saçma sapan hataların olmaması ve hocanın değişiklik yapması gerekirken uyumaması lazım

Gecen seneden bu yana da az kaybediyorlar. Yenilmemis adamlar dogru duzgun. Stoperini aldigimiz Copenhag'i da yenmisler. O macta Nelsson'da sari gormus.

Üst Alt