⚽ AL 21/22 Son 16 M:2 | Galatasaray 1-2 Barcelona | MS | 17 Mart - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Son 16 M:2 | Galatasaray 1-2 Barcelona | MS | 17 Mart

Yediğimiz golleri düşününce dinirlerim bozuluyor. İki tane dandik gol yedik. Şöyle süper goller felan olsa gam yemicem de.. ne yalan söyliyeyim, bu yenilgi bana koydu arkadaşlar. Hele 1-0 öne geçmişken.. olacak iş değildi bu kadar basıt gol yemek.

Biz başabaş oynadık diye herkes antu taraftarı gibi barcelonayı küçük görmeye başlamış. Bizden başka kim gelse elerdi diye düşünülüyor ama ben en az final oynayacaklarını düşünüyorum.
Olumluydu aslinda ikinci yari alabilirdik ama kalitemiz eksik kardesim.futbolculara tek tek baktim ama bize maci aldıracak bitane adam yoktu dogru düzgün.hicbirinin başlığına da bisey yazmadim, beklentim yok diye.hepsi normal etkilerde.feghouli olsa biseyler degisirdi belki.ama boyle maclarda olumlu etkiyi alan yapıştıriyor.mohamed ilk fb macinda yaniyodu mesela,fb derbisini de aldirdi.yunus akgün vb saf yetenekler+sneijder gibi tecrubeler lazim.kerem cok yetenekli ama yetmiyor
Eğer bu kadroyla Barcelona'yi eleseydik, Barcelona'nin son 20 senedir aldigi en kotu mağlubiyetlerden biri olurdu. Çok iyi mücadele ettik ve defansın olarak iyiydik ama başabaş oynadık demek yanlış olur çünkü iki maçın hiçbir bölümünde Barcelona'dan iyi oynayıp baski kuramadık.

Yediğimiz golleri düşününce dinirlerim bozuluyor. İki tane dandik gol yedik. Şöyle süper goller felan olsa gam yemicem de.. ne yalan söyliyeyim, bu yenilgi bana koydu arkadaşlar. Hele 1-0 öne geçmişken.. olacak iş değildi bu kadar basıt gol yemek.
Iki maçtada oyunun yaklaşık yüzde 70'inde top onlardaydi ve oyunun büyük bir bolumu bizim sahamızda oynandı, maci gol yemeden bitirebilmemiz icin çok şanslı olmamız gerekiyordu.
Bizden çok daha iyi bir takıma karşı iyi mücadele ettik ve iyi direndik ama iyi oynadık yada turu hak ettik demek yanlış olur. Rakibimiz Barcelona degilde Fenerbahce olsaydi ve maç bugunki gibi geçseydi, su anda oynadigimiz oyundan dolayı oyuncularımıza kızıp kufur ediyor olurduk.

Bu sezon öne geçip verdiğimiz beşinci büyük maç sanırım.

Beşiktaş
Trabzonspor x2
Fenerbahçe
Barcelona

İç sahadaki Trabzonspor maçına çok benziyor. O da iki tane saçma sapan hatayla gitmişti.

Top kapan/isiran ortasaha olmadiginda ve "fazla" tecrubesiz kaldiginda yani genc/tecrubesiz oyuncularin kritik rollerde ve agirlikli oldugunda sonuc bu oluyor.

Dogru düzgün uyuyamadim ya... aanholt yerr yatmasa o golü yemeyecez sacma bi gol yedik. Hayret ya.. taylan berkan kerem nelsson marcao peña iyidiler bayagi peña cok sacma pas hatalari yapti ama ikinci goldeki kurtarislari süperdi.

Üst Alt