AL 21/22 YF M:2 | Eintracht Frankfurt 1-0 West Ham | MS | 5 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1651690061895.png

1651690066143.png 1651690071706.png 1651690075265.png

1651690091228.png

2021-22 UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 2. Maç
Eintracht Frankfurt (2) - (1) West Ham United
Deutsche Bank Park
5 Mayıs 2022 Perşembe
22:00

1651170945153.png

Frankfurt: Trapp, Tuta, Hinteregger, N'Dicka, Knauff, Sow, Rode, Kostic, Hauge, Kamada, Borre.

West Ham: Areola, Coufal, Dawson, Zouma, Cresswell, Soucek, Rice, Fornals, Lanzini, Bowen, Antonio.

Fenerin grubunda da izlediğimiz frankfurtun finale gelmesi ve %51 ihtimal kupayı alma ihtimaline kim nasıl şaşırmasın

muthis bir ambians var stadyumda....
frankfurt tarafi camia olarak muthis inanmis gozukuyor. son barca eslesmesinde de benzer goruntu sergilemislerdi.

oyun olarak ise *barcaya nazaran tam kendilerine *zit gelecek bir rakiple(*kontra bazli) oynamalarina ragmen, ilk yari hersey istedikleri gibi gitti... kirmizi olmasaydi oyun ortada olabilirdi diye dusunuyorum. west ham gobekten bir kac kontra araya denemeler yapti bunlarda frankfurt 3 nolu stopler tek hamleli tarziyla(marcao ya benzettim bazi girislerini) bu atilan derinlemesine toplari iyi sezip son anda savusturdu bir kac kez. bu anlarda salise farkiyla oyuncuya ayagi degse kart gormesi olasiydi, zaten devrenin sonunda sol bek civar bolgesinde rakibe tak hamlelik girisle faul yaparak sariyi gordu. frankfurt bu baglamda 2.yari dikkat etmeli...

west ham tarafinin 2.yari risk almasi muhtemel... macta gol olur kanisindayim...
frankfurt'un orta sahadaki oyuncularinin paslasmasini tam net bulamadim, tek pasli kollektif oyunda bazen one oynamak yerine arkaya oynarlarken kaptirdiklari toplar oldu , bnzer seyler 2.yari olursa west ham golle burun buruna kalabilir diye dusunuyorum....

ilk yari kirilma ani, japin oyuncunun orta saha cizgi kendi yay tarafindan muthis uzun pasla snejdervari uzun topla resmen hauge'yi golle burun buruna birakmasi pozisyonu... burda west ham stoperi 3nolu oyuncu solak oldugu icin diger ayakla dokunamamasinin cezasini bir nevi cekti diyebilirim. kirmizi sonrasi gelen gol ,,,,,

west ham'in yarinin sonunda cizgiden cevrilen golluk dokunusunu gunun basarili ismi frankfurt 3nosu gecit vermemesi ile devre 1-0 sonuclandi.

guzel bir 2.yari bizi bekliyor....

iyi seyirler.

Üst Alt