AL 22/23 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 4-1 Austria Wien | MS | 25 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 22/23 Play-Off M:2 | Fenerbahçe 4-1 Austria Wien | MS | 25 Ağustos

Fb bu sezon izlediğim kadarıyla ortalama bir takım, Oynadıkları son 4 maç içinde tek ölçü Ads maçıydı ve onu da istatistiksel olarak kaybederek tamamladılar. Ads 2 tane attı ama 4-5 tane kaçırdı Fener ise daha yüzdeli şekilde gol bulmayı başardı. Fener'in şu anda oyunsal anlamda matah bir görüntü çizdiği söylenemez ama skor bulma ve gole çevirme yüzdesi olarak başarılılar. Elbette Fener'de golleri kaçırmaya başlar ve rakiplerinin vurduğu gol olur işte öyle bir dönem olduğunda puan kayıpları kaçınılmaz görünüyor Fb adına.

Bjk cok kotu baslamisti o sezon. Sampiyon da oldular.

oldular da nasıl oldular, farktan döndürdük...Abu gitti bjk tekrar düşüşe geçti. Hatayın on gol averajı sayesinde bir de... 1 gol ile. Yatıp kalkıp dua edecekleri tek maç. Bir de otuz dokuzuncu haftada yani....Herkes biliyor o sene de nelerin döndüğünü, dönmesine rağmen bizle olan içerdeki maç 3 farkla bitse bizdik şampiyon. Biz demek ki rakibimizle yarıştayken evimizde vermiyoruz. Son maç bu maç olsaydı,emin olun biz şampiyon olurduk. Bu sene de sondan bir hafta önceki maçımız fb, sona kalırsa bizi avantajlı görüyorum. fbnin forvet sıkıntısı var. Valencia olmasa ciddi problemleri olabilir. bjkde bkz tek adamla farkı batırdı. Bizim elde sadece lig var, onlar AL devam. Neyin ne olacağı şimdiden belli olmaz. Lap bi sakatlık olur, bakakalırsın öyle.

Fb bu sezon izlediğim kadarıyla ortalama bir takım, Oynadıkları son 4 maç içinde tek ölçü Ads maçıydı ve onu da istatistiksel olarak kaybederek tamamladılar. Ads 2 tane attı ama 4-5 tane kaçırdı Fener ise daha yüzdeli şekilde gol bulmayı başardı. Fener'in şu anda oyunsal anlamda matah bir görüntü çizdiği söylenemez ama skor bulma ve gole çevirme yüzdesi olarak başarılılar. Elbette Fener'de golleri kaçırmaya başlar ve rakiplerinin vurduğu gol olur işte öyle bir dönem olduğunda puan kayıpları kaçınılmaz görünüyor Fb adına.
aklı selim yorum,tebrik ederim

oldular da nasıl oldular, farktan döndürdük...Abu gitti bjk tekrar düşüşe geçti. Hatayın on gol averajı sayesinde bir de... 1 gol ile. Yatıp kalkıp dua edecekleri tek maç. Bir de otuz dokuzuncu haftada yani....Herkes biliyor o sene de nelerin döndüğünü, dönmesine rağmen bizle olan içerdeki maç 3 farkla bitse bizdik şampiyon. Biz demek ki rakibimizle yarıştayken evimizde vermiyoruz. Son maç bu maç olsaydı,emin olun biz şampiyon olurduk. Bu sene de sondan bir hafta önceki maçımız fb, sona kalırsa bizi avantajlı görüyorum. fbnin forvet sıkıntısı var. Valencia olmasa ciddi problemleri olabilir. bjkde bkz tek adamla farkı batırdı. Bizim elde sadece lig var, onlar AL devam. Neyin ne olacağı şimdiden belli olmaz. Lap bi sakatlık olur, bakakalırsın öyle.
Ben bunlarin aksinde bir sey soylemedim ki.

Fener sezonu muthis acti gecen sene sonu da iyiydi. Getirdikleri hoca da basarili bir hoca sampiyonlugun en buyuk adayi bunlar ve bizim de kesinlikle onumuzdeler dedim.

Sen gelip dedin ki 2020-21 Bjk icin de boyle deniyordu. Alakasi yok:
1) Bjk'nin hocasi hicbir yerde tutunamamis Anadolu'nun dort bir yanini gezmis ve standart oturtamamis Sergen'di
2) Bjk sezona rezil basladi
Ki ornek ekstra kotu bi ornek hala cunku:
3) Bjk cidden sampiyon oldu

Çokça iyiler mi kötüler mi tartışması dönmüş
Bu maçı izlemedim ama ads ve ümraniye maçlarını izlemiştim
Kadroları geniş ve hızlı çalımcı çok adamları var
Bu sayede çok gol atıyorlar ama çok da yiyorlar
Şimdiye kadar kendileri gibi savruk takımlarla oynadılar
Ciddi baskı falan olmuyor, harala gürele gibi geçiyor maçları
Ama son hareketlerde vuruş pas iyiler
Mmnn
Oyunun defansif yönünde ise ortasaha ve defans zayıf
Hızlı çıkmalarını engelleyecek bir rakiple oynadıklarında baskı yiyecekler

Attıkları gol sayısına çok takılmıyorum, Adana hariç kısmen zayıf rakiplerle oynadılar. Yalnız benim canımı sıkan mevzu, Jesus iyi bir hoca olmasına rağmen yaptığı çok rotasyonun Türk takımlarında tutmayacağını düşünüyordum. Çünkü Türkiye'de genelde ilk 11'i sabit takımlar şampiyon oluyor, çoğu şampiyon takımın ilk 11'i direkt sayılabilir. Ancak Jesus çok fazla rotasyon ve hatta farklı sistemlerle oynamasına rağmen iyi gidiyor. Bunu tüm sezona yayarsa bizim için asıl tehlike budur. Yoksa ona 4 atmış buna 5 atmış, olabilir çoğu zayıf rakiplerdi.

Her sene ligin başında 1 tane kuş övülür BURDA. adana demir ve bu maçta atılan ilk 2 gollere bakin. Tamamen şansla atılan goller.
Son cumlene kismen katilmiyorum
Son dakikaya kadar kontra kovaladi fb
Bilincli yaptilar bu isi ,surekli uzun topla samet malini zorladilar ,zaten cok erken sari gordu iyice mala bagladi orasi
Feneri begenmem ama jj sonucta kurt hoca ,faktor var
Looserliklari baki olsun !

şansları,hakem avantajları falan var kesinlikle. kadroları da iyi değil, yanlış planlama yapıldı bence hala böyle düşünüyorum. ama istekli oynuyorlar. biz bunu yapamıyoruz. herkes topa küs oynuyor bizde. adamlar saldırıyor. bu da okan hocaya eksi yazar ama daha erken tabi 3-4 hafta sonra net birşey söyleyebiliriz.

Son cumlene kismen katilmiyorum
Son dakikaya kadar kontra kovaladi fb
Bilincli yaptilar bu isi ,surekli uzun topla samet malini zorladilar ,zaten cok erken sari gordu iyice mala bagladi orasi
Feneri begenmem ama jj sonucta kurt hoca ,faktor var
Looserliklari baki olsun !
Adana maçını ele alalım ilk gol pozisyon bitti gollük birsey yok. Penaltı verildi. 2. Gol top Adana nin ayagindayken Dallama samet rakibin üstüne vurdu valencia kaleci ile karşı karşıya kaldı gol oldu.

Avusturya wien maçı ilk gol uzaktan süt çekiyor rakibin ayağına çarpıp kalecinin üstünden aşıyor gol oluyor.

2. Gol fener korner atıyor topa fokunalamiyor irfancana geliyor kafasıyla atıyor.

Yani reis şansları yaver gitti biraz. Gerideyken gorecem ben bunlari

Sakatlık deyip kırmızı yedirmişim Valenciyaya. Öyle niyetle demedim de örnek verdim. Bu hafta atıldı ha ha. Herifin ilk kırmızısı imiş.

Üst Alt