⚽ AL 23/24 Play-off M:1 | Galatasaray 3-2 Sparta Prag | MS | 15 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet kurayi degerlendirdik, rakibi konustuk. Simdi konuya kilit vuruyorum cunku maca epey zaman var.

Lig maclari suan daha onemli. Mac zamani geldiginde Subat ayinda tekrar konuyu acariz.

Hiç istemediğim bir kulvar Uefa.Hele fener bu sene çok daha fazla puan toplamış alenen desteklenirler.
Elensek üzülmem.Ligi bırakırız diye korkmaktayım.Sakatlıpı yorgunluğu olacak para da vermeyip gazozuna maç yaptırıyor Uefa bu organizasyonu.
Yedekleri salalım ndombele tete Ali turap vicinius eyiüp falan izleyelim

valla kuralar açıklanınca çok heveslensem de ligin gidişatına bakınca çoğu renktaşım bana kızacak belki ama elenirsek üzülmem gibi geliyor. maç başlayınca tabi bütün mantığımı bırakıp yine deli gibi maçı izleyip attığımız golde havalara zıplarız orası ayrı ama, lig çok değişik bir hal almaya başladı ve bizim kadro 2 kulvarı hiç götürecek durumda değil. hakkımızda hayırlısı. tarihimizdeki tüm şampiyonlukların yeri çok kıymetli, hepsi birbirinden önemli ama sanki bu sene hepsinden bir tık önde gibi. acayip hırslıyım , fener maçında sahaya beni atsa okan hoca harbi kemik sesi çıkartırım o tadicten dzekodan falan.

yAAldW.gif

valla kuralar açıklanınca çok heveslensem de ligin gidişatına bakınca çoğu renktaşım bana kızacak belki ama elenirsek üzülmem gibi geliyor. maç başlayınca tabi bütün mantığımı bırakıp yine deli gibi maçı izleyip attığımız golde havalara zıplarız orası ayrı ama, lig çok değişik bir hal almaya başladı ve bizim kadro 2 kulvarı hiç götürecek durumda değil. hakkımızda hayırlısı. tarihimizdeki tüm şampiyonlukların yeri çok kıymetli, hepsi birbirinden önemli ama sanki bu sene hepsinden bir tık önde gibi. acayip hırslıyım , fener maçında sahaya beni atsa okan hoca harbi kemik sesi çıkartırım o tadicten dzekodan falan.
🙂

Son 3-4 gündür UEFA’nın salındığını hissettiğim için aşırı kızgınım yönetime. Hala da aynı şekilim. Şu maçları geçip gidebildiğimiz kadar gitmek zorundayız. Bizim taraftarlara da gelince maşallah cidden UEFA’dan elenelim falan deniliyor. Sanırsın her sene CL’de çeyrek yarı final oynuyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim taraftarlardan bir halt olmaz. Düşüncelere bak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu taraftarın düşüncesi değil ki.

Kulüpte herkes avrupayı gözden çıkarmış diye düşünüyorum. Okan Hoca da dahil. Bunu görmemek için kör olmak lazım.

Eldeki kadro zaten yeterince defolu 1-2 tur geçsek perşembe-pazar maç yapmaktan kadro perte çıkar ligde de koparız.

Elenirsek derin bir oh çekeceklerdir diye düşünüyorum.

Üst Alt