⚽ AL 23/24 Play-off M:2 | Sparta Prag 4-1 Galatasaray | MS | 22 Şubat - Sayfa 179 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yönetim seçim için avrupayı es geçti
totale vurunca bu sonuca varabiliyoruz malesef. Ekonomik anlamda kemeri sıkı tutmaya anlayış göstersemde işin sonucunda dün yenilmediğin takdirde tur atlıyordun 2M eu gelirin oluyordu. puf diye uçtu gitti o plan şimdi - en kötü son 8 görüp elenirdik diye bakıyordum ben şahsen.

en kötü kısmı moral bozukluğunun ligdeki maçlara tesir etme ihtimali . o sernayo total kaos senaryosu.

Yok ben kufursuz anlatamayacagim derdimi. Olasi bir Avrupa kupamizi yedin Dursun efendi. Agzimizin tadini kacirdin. Iki elim yakanda olsun Dursun.

Sana da ayip Okan hocam. Zaha'yi kusturuyorsun, iki kipirdayan Tete'nin yuzune bakmiyorsun, her mevkide bir Baris yaratmaya calisiyorsun. Bari rakibi cozebilseydin. Cok mu zordu Presiyado'nun karsisina Baris'i koymak? Saglik da olmasin, can da sag olmasin. Art niyeti olanin Allah belasini versin.
Arkadaşlar yetenekleri sınırlı fizik gücü yüksek takımlara hep zorlandık, daha Leverkusen'i, Liverpool'u, Marsilya'sı, Sporting'i vardı bu işin. Biz ülke ve taraftar olarak çok çabuk gaza gelip kupa hayalleri kuruyoruz. Sorunun büyüğü biz taraftarlarda (beklenti baabında).

Bu kadar uzulecek bir sey yok arklar onumuze bakalim
elendiğimize değilde , dünkü maçın 2inci yarısında takım resmen aciz kaldı diyebilirim. o canımı çok sıkıyor.

yani sırf dünkü maçı izlese birisi
- icardi'mi 10 Milyona alınmış
- Zaha eski zaha'dan çok uzak
- bu muymul Potter lakaplı Kerem dedikleri

gibi şeyler söyler - o kadar maç içinde değillerdi ya da koptularki.

bu aslında uzun süredir avrupa maçlarındaki kanser durum. gol yiyoruz bir şey oluyor maçtan kopuyor takım bir anda - sene başında böyle değildi o nedenle yenilsekte keyif aldık - CL 'den elendiğimiz Kopenhag maçı ve bu maç "kafada Avrupa hiç yok heralde" dedirtti.

mental olarak bu maçtan bir anca kopmak çok önemli-lige tesir ederse bazı durumlar 3 iq taraftar işi dahada beter eder.

Yok abi bu hezimeti kendime yediremiyorum

Dar kadro falan tamam anladik ama sen bu kadar maliyetli bir kadro kuruyorsan Prag gibi siradan bir takima bu kadar rezil olamazsin. Kimse kupa beklemiyordu zaten ama su takimi da bir eleyiver be kardesim.

Moraller alt üst oldu. Hastalanmasam Prag‘a maca gidecektim bir de, herseyde bir hayir varmis.

Umarim bu rezillik lige yansimaz. Bilin ki sampiyon olamazsak dünkü mac yüzündendir.

Arkadaşlar yetenekleri sınırlı fizik gücü yüksek takımlara hep zorlandık, daha Leverkusen'i, Liverpool'u, Marsilya'sı, Sporting'i vardı bu işin. Biz ülke ve taraftar olarak çok çabuk gaza gelip kupa hayalleri kuruyoruz. Sorunun büyüğü biz taraftarlarda (beklenti baabında).
sparta prag icardili zahalı mertensli torreiralı kadroyu elediğine göre biz de leverkuseni eleyebilirdik.

bu bakış açısına göre 11ini sayamadığımız çek ligi ekibi leverkusen ile karşılaşacakları için bin pişman.

kendimizi kandırıyoruz.

totale vurunca bu sonuca varabiliyoruz malesef. Ekonomik anlamda kemeri sıkı tutmaya anlayış göstersemde işin sonucunda dün yenilmediğin takdirde tur atlıyordun 2M eu gelirin oluyordu. puf diye uçtu gitti o plan şimdi - en kötü son 8 görüp elenirdik diye bakıyordum ben şahsen.

en kötü kısmı moral bozukluğunun ligdeki maçlara tesir etme ihtimali . o sernayo total kaos senaryosu.
Alakası yok nerede ilk 8e çıkma hayali kurdun renktaş , prag ilk maçından sonra bile GS elenme ihtimali daha yüksekti malesef sen çok gereksiz hayal kurmuş kendini üzmüşsün. Ha gerçi 10 kişi kalana kadar bir şekilde götürüyorduk maçı , sağlık olsun . Lige falan tesir ederse ilk maç nezdinde eder o da kendi evimizde olduğu için risk düşüyor. Lafın kısası bundan sonra ligtekiler korksun 13 de 13 yada 13 de 12 geliyor.

elendiğimize değilde , dünkü maçın 2inci yarısında takım resmen aciz kaldı diyebilirim. o canımı çok sıkıyor.

yani sırf dünkü maçı izlese birisi
- icardi'mi 10 Milyona alınmış
- Zaha eski zaha'dan çok uzak
- bu muymul Potter lakaplı Kerem dedikleri

gibi şeyler söyler - o kadar maç içinde değillerdi ya da koptularki.

bu aslında uzun süredir avrupa maçlarındaki kanser durum. gol yiyoruz bir şey oluyor maçtan kopuyor takım bir anda - sene başında böyle değildi o nedenle yenilsekte keyif aldık - CL 'den elendiğimiz Kopenhag maçı ve bu maç "kafada Avrupa hiç yok heralde" dedirtti.

mental olarak bu maçtan bir anca kopmak çok önemli-lige tesir ederse bazı durumlar 3 iq taraftar işi dahada beter eder.
Cancim kirmiziya kadar gayet iyi idare ediyorduk bence bu kadar kosan takima karsi sag kanatta da kimse olmadan oynayinca sonuc kacinilmaz oldu biraz.

Kirmiziyi yiyince icardi tete degisikligi olabilirdi.

Türkiye Kupası dahil 1 ay boyunca İstanbul'dayız. Dışarı çıkmıyoruz. Ligdeki ivmemizi devam ettirerek avantajlı bir duruma geçmeliyiz. Eksisiyle artısıyla konuşulacak çok şey var bu maç özelinde, bence uzatmanın pek bir anlamı yok. Şer yuvasının yüzü gülmemeli. Taraftarından oyuncusuna lige odaklanmalı.

sparta prag icardili zahalı mertensli torreiralı kadroyu elediğine göre biz de leverkuseni eleyebilirdik.

bu bakış açısına göre 11ini sayamadığımız çek ligi ekibi leverkusen ile karşılaşacakları için bin pişman.

kendimizi kandırıyoruz.
Bin pişman olmazlar ama karşılaşıp orada 3 Çekya'da 3 yiyince ulan kupayı alacaktık, hain başkan bir sol bek alsaydın kesin şampiyonduk demezler. Tartışma Çek takımına elenmek üzerinden dönse eyvallah, ama gerçekleşmesi baya zor ütopik bir hayalin üzerinden Dursun şunu yapsan kupa gelecekti demek olayı çok yanlış bir noktaya götürüyor.

Alakası yok nerede ilk 8e çıkma hayali kurdun renktaş , prag ilk maçından sonra bile GS elenme ihtimali daha yüksekti malesef sen çok gereksiz hayal kurmuş kendini üzmüşsün. Ha gerçi 10 kişi kalana kadar bir şekilde götürüyorduk maçı , sağlık olsun . Lige falan tesir ederse ilk maç nezdinde eder o da kendi evimizde olduğu için risk düşüyor. Lafın kısası bundan sonra ligtekiler korksun 13 de 13 yada 13 de 12 geliyor.
orası öyle - kendimi kurduğum bir durum tabii ki - en kötü bu ayakta deği iyi bir kura ile çeyrekte elenirdik, çokta şikayet etmezdi kimse.

inşallah dediğin gibi toparlarlar bu maçın etkisini pazartesi antalya maçında - tek net hedef Şampiyonluk kaldı (kupada var tabide ..yani)

Cancim kirmiziya kadar gayet iyi idare ediyorduk bence bu kadar kosan takima karsi sag kanatta da kimse olmadan oynayinca sonuc kacinilmaz oldu biraz.

Kirmiziyi yiyince icardi tete degisikligi olabilirdi.
öyle ama ikinci yarı genelinde ortasahayı kalabalık geçtik mi hatırlamıyorum.

daha çok 29 da icardi o kafayı yazamadı - yani inanamadım , Kaan'ın KK işin tuzu biberi oldu.

bana göre 70te Kırmızı gördüğümüz anda baya baya nefret etsemde anadolu takımı gibi kapanmalıydık - defans hattımız iyiydi maçta çünkü kısa mesafede durabilirdik , turu alabilirdik.

neyse yav olan oldu önümüze bakalım.

Macin ilk yarisinda maci koparabilirdik. Ciddi 1 pozisyon verip 3-4 pozisyona girdik. Adamlar defansi bi ara 3 dk'da bir error veriyordu. Nasil bir mantik ile ikinci yariya ciktiysak sacma sapan top kayiplari, rakibi takip etmeme, uzerine bir ton sansizlik. Hepsini gectim bir de hic alakasi olmayan bir durumda sacma bir mudahale ile kirmizi kart. Onu da gectim, bundan sonra bile adamlar ciddi gol kacirmayip her pozisyonu gole cevirdiler. Bir de Baris'in hatasini kacirdilar, o da biz rakibe 100% pozisyon'un pasini verdik saka gibi.

Yani ikinci yarida büyü varmis gibi hersey adamlarin lehine oldu. Seken toplar, kirmizi, pozisyonlarin hepsini gole cevirmeleri..

Elestirdigimiz kadar kotu oyunumuzdan elenmedik, sans ve amatorluk faktoru cok negatif etkiledi ekibi. Buna reaksyon gosterip Antalya'yi ezmek gerekiyor.

Dün valla rahat yenebilirdik.
Biz bu Avrupa oyununu 100% yabancı oyuncudan takım kurana kadar beceremeyeceğiz.
Olmuyor işte.
Ve Prag kötüydü gerçekten. Şu anki formuyla Leverkusene toslasaydık bizi 7-8 lik etmişlerdi

Olayı sadece sağ bek sol bek diye basite indirgemek zarar verir. Bu takımın neden bu kadar mukavemeti zayıf, onun konuşulması lazım. 70'de skor 1-1, 10 kişi kalıyorsun ama avantaj hâla sende. 25 dakika oyunu tutabilirsin. Ama noluyor, 9 dakikada 2 tane yiyorsun. Aynısı ilk maçta da oldu, 62'de Nelsson atıldı, 65'te hemen yumurtladık 1 tane. Karabağ bile dün 63 dakika 10 kişi oynuyor, direniyor turu geçiyor. Bu durumun konuşulması daha doğru olur. Takımda eforu yanlış kullanma sorunu bariz. Bu kadar çabuk helva gibi dağılmamız normal değil.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam cok sacma bi cikarim bu seninkisi. Sadece Kohn ve Boey'le bile hayal dedigin kupaya ortak olurduk. Biz beklentiyi yukseltmedik. Zaten iyiydik. Cok degil 1-2 iyi eklemeydi gereken. Takimin kolunu kanadini kirip koli bandiyla pansuman yapsinlar, sonra suc taraftarin oyle mi? Yasim oldu 40, kimse kimsenin akliyla oynamasin.

avrupa maçlarını da lig maçları gibi oynarsak olacağı buydu aslında. maç git gel için müsaitti bize de dönebilirdi şans ama olmadı. ligde 30 şut çekip 2 gol attığımız maçlar çoktur, avrupada ise 5 şut atıp 2 sini gol yapmazsan olmuyor işte. her zaman iyi gününde olmuyosun birden fazla oyuncu kötü ve bekler yokken üzerine bir de kırmızı eklenince dağıldık gittik. yapacak bir şey yok. bunca transferden sadece 1-2 tanesi tutunca, hedef şimdi avrupa denilen sezonda hala geçen senenin kadroysuyla oynayınca malesef kaçınılmaz son bu. ziyech, ndombele, sol bek diye alınan angelino, oynasada oynamasa da bi fark olmayan zaha nerdeyse hiçbirinden katkı alamadık. bu böyle 1-2 maçlık gol atmalarından bahsetmiyorum. oyunumuzu bu adamlar üzerine kuramadık. mertens bu sene 80 den sonra girer artık dediğimiz kadro derinliğinde, adam oynamadığında bombok bir hal alıyoruz.

sağlık olsun dicez, lig maçını kazasız belasız atlatıp yolumuza bakmalıyız. umarım bu kadar yatırım yapılan adamlar ligin son çeyreğinde en azından katkı verirler de mutlu sona ulaşırız. diğer türlü geçenlerde de yazdım aynı isimlerden bu kadar yorgunluk üzerine sene sonuna kadar yüksek oynamalarını beklemek pollyannacılıktan öteye gitmez. 5 değişiklik yapma hakkımızın olduğu yerde kenarda 3 tane adam bekliyor. gerisi altyapı oyuncuları ve ne yazık ki onlarda sıfır katkı.

Üst Alt