⚽ AL 23/24 Play-off M:2 | Sparta Prag 4-1 Galatasaray | MS | 22 Şubat - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu arada bu geçiş, asset bilmemneden sonra bir de bu prime 2 çıktı başımıza.

prime ile doğduk evet. lafın iğrençliğine bak ya. prime. bir youtube kanalında bir şey yayılıyor ondan sonra prime prime.

zaniolo2ya asset dendi bu platformda!

HERRRRKESSS HADDİNİ BİLECEK

"en iyi hali" demeye üşeniliyor mu hayır onu anlamadım.

:///

neden biliyor musun?

erden tümur eğer devam ederse, prime fatih terim'in dönemindeki benzer başarıları yakalayacak bir yapımız olabilir.

ft, 1996 ilk yılında içeride fb'den 4 yemişti. 0-4 bitmişti maç bildiğin. o maçın akşamı istifasını verdi. arkasında durdular. gerisi malum.

yani prime fatih terim olabilmesi için arkasında duruldu.

eleştirelim tabiki ama kesin olarak sahip çıkalım ve arkasında duralım.

Bahsettiğim o değil, dediğin bir varsayım olabilir ama olmayabilir de. Ama terim bu krediyi kaç senede kazandı ?

Kirmiziya kadar hic bi halti oynamadilar. Biraz daha istekli oynasak bi gol atip fisi cekebilirdik. 70ten sonra biraz daha gelecekleri belliydi oraya kadar izledik sadece.
Biz kırmızıya rağmen de eleyebilirdik o kısmı ayrı.Ama adamların teknik kapasitesi düşük değersiz oyuncuları ile bize karşı başabaş oynayabildiler.Kırmızıya kadar da 1-1 di zaten 3-1 önde değildik.Pendikspor kalitesinde bi takım oyuncu olarak.Şu oyunu Pendik oynasa kötü diyebilecek miyiz? Biz maun ya Bayern’e Köks söktürdük oyuncu kalitemiz daha düşük olmasına rağmen baskımız taktiğimiz ile ve alkış topladık.Adamlarda bizle kora kor oynadılar taktik ve baskıları sayesinde

Is yerinde tsak geciyorlar abv rezil ettiler bunun hesabini kim verecek, beksiz ne yapmaya calisdi yönetim? Ben daha ne diyim moral sifir

Biz 3-2 avantajlı maça başlarken aldığımız takım formasyonuna bakın. Bir de rakibin 3-1'de almış olduğu formasyona. Adım attırmadılar adım, orta bile açamadın. 11 kişi de aynı vaziyet vardı. Çat pat 3-4 şey yapmaya çalıştık. Malesef hem taktik hem de mental olarak sınıfta kalınan bir maç oldu. Adamlar sistem takımı, temposuna yetişemiyorsun. Bir de 1-2 yetenekli iş bitiren hücum oyuncusuna sahip olsalar, bence çok daha farklı şeyler bile görebilirdik. Aynısını Fener (6-1) yaşadı.

bu arada bu geçiş, asset bilmemneden sonra bir de bu prime 2 çıktı başımıza.

prime ile doğduk evet. lafın iğrençliğine bak ya. prime. bir youtube kanalında bir şey yayılıyor ondan sonra prime prime.

zaniolo2ya asset dendi bu platformda!

HERRRRKESSS HADDİNİ BİLECEK

"en iyi hali" demeye üşeniliyor mu hayır onu anlamadım.

:///
hocam çekmek dehlemek var bi de 🙂🙂

Biz kırmızıya rağmen de eleyebilirdik o kısmı ayrı.Ama adamların teknik kapasitesi düşük değersiz oyuncuları ile bize karşı başabaş oynayabildiler.Kırmızıya kadar da 1-1 di zaten 3-1 önde değildik.Pendikspor kalitesinde bi takım oyuncu olarak.Şu oyunu Pendik oynasa kötü diyebilecek miyiz? Biz maun ya Bayern’e Köks söktürdük oyuncu kalitemiz daha düşük olmasına rağmen baskımız taktiğimiz ile ve alkış topladık.Adamlarda bizle kora kor oynadılar taktik ve baskıları sayesinde
Büyük takimlara karsi farkli oluyor motivemiz. Biz nasil asiliyorsak onlarda bize karsi öyle asiliyor. Sonra bayern kaliteyle bitirebiliyor iyi oynamasada. Biz ilk turda vilnius'a karsi zor gectik.

Büyük takimlara karsi farkli oluyor motivemiz. Biz nasil asiliyorsak onlarda bize karsi öyle asiliyor. Sonra bayern kaliteyle bitirebiliyor iyi oynamasada. Biz ilk turda vilnius'a karsi zor gectik.
Evet haklısın işte onlar da motiveydiler güzel oynadılar pres yaptılar top kapınca hızlı çıktılar pas hatası yapmadılar koştular bastılar.Boylarından büyük oynadılar

4.gol basit görünüyor ama o kontrayı biz yakalasak pic ederdik diye düşünüyorum. Avrupalılar basit paslarda doğru oynuyor türk takımları ise kolayı değil zoru yapıyor genelde.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayatta atamazdık biz o golü, 4'e 1 gidip o 1 kişiye topu nişanlardı ya Kerem, ya Tete ya Zaha ya da herhangi biri...

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada bile elenelim lige dönelim diyenlerin olduğu yerde şu sonuca kim şaşırabilir? Camia ne kadar istedi önemsedi? Tamamen balon bir takımız. Kerem varken avrupai sistem oyunu filan mümkün değil top ezme makinası bu adam.

Kuzey takımlarından bu sene çok çektik. Molde, Kopenhag, Sparta. Üçü de zorladı. Adamlar görece daha kalitesiz oyunculardan kurulu ama sistem takımı işte, her şey saat gibi işliyor, fiziklerini zaten yoruma gerek yok.

Yarı-sakat-yarı-formsuz-yarı bilmem neyli "yıldızlar topluluğu", takım oyunu yenemedi işte.

Üst Alt